Virály

14. června 2022 11:07

redakce Prima Lajk

Muž položil na hrob své snoubenky květiny. Policie ho zatkla za vyhazování odpadků

Američan byl zatčen a dostal tučnou pokutu za to, že zasadil květiny na hrob své snoubenky.

Winston „Winchester“ Hagans z americké Alabamy prožil minulý rok v lednu nejhorší období ve svém životě. Jen měsíc po zásnubách totiž tragicky zemřela jeho snoubenka Hannah Ford při autonehodě. K uctění památky jí k jejímu hrobu proto pravidelně pokládá čerstvé květiny, ba dokonce vyrobil i speciální dřevěný květináč s jejich zamilovanými fotkami, kam zasazuje vykvetlé rostliny.

Věci však nabraly velmi rychlý a nešťastný spád poté, když byl Hagans zatčen za odhazování odpadků při zasazování květin poté, co si na něj policii stěžoval otec zesnulé Hannah Tom Ford. Ten totiž jejich vztah od začátku neschvaloval a snažil se ho sabotovat. Podle všeho má muž právo ohradit se proti tomu, co se děje na hrobě zesnulé dcery a podniknout proti tomu kroku.

Na základě tohoto bizarního obvinění dostal Hagans tučnou pokutu a podmíněný trest, který bude pozastaven, dokud už na hrob nikdy nepoloží květiny. Jeho právní zástupce Jeff Tickal se však nechal slyšet, že během příštích dvou týdnů bude podáno odvolání, které by mohlo vést k novému procesu a zrušení pokuty i trestu. „Už počtvrté jsem dal na její hrob květiny a někdo je pokaždé zničil. Jakmile zasadím další, jsou opět poničené,“ posteskl si Hagans, který nechápe, čím se provinil.

Sdílejte článek
Štítky odpadky policie hrob smrt zahraničí květiny Alabama trestní čin Winston

Přečtěte si také