Dan se Shaunou
Autor: instagram.com/danswygart Dan se Shaunou

Muž randí s ženou, která je uvězněna v těle malé dívky. Na internetu je označován za úchyla!

TF. Publikováno: 23.01.2023
Týpek vyvolal na internetu kontroverzní diskusi poté, co zveřejnil svůj nový vztah.

reklama

Šestadvacetiletý Dan Swygart asi nečekal takovou kritiku od veřejnosti, když začal na sociálních sítích sdílet fotografie se svou novou kamarádkou Shaunou Rae Lesick. Pod fotografiemi dvojice se však prakticky okamžitě začaly objevovat nenávistné komentáře a někteří uživatelé Dana dokonce nazývají „úchylem“.

Trnem v oku jim je totiž vzhled třiadvacetileté ženy, která na svůj věk rozhodně nevypadá. Ještě jako kojenec Shauna musela podstoupit chemoterapii kvůli léčbě rakoviny mozku, což ovlivnilo její růst a způsobilo, že se u ní vyvinul hypofyzární nanismus. Laicky řečeno mladá žena s výškou něco málo přes metr a váhou kolem 22 kilo vypadá jako osmileté dítě.

Dan se ale obhajuje tím, že je mezi nimi vztah čistě přátelský a je rád, že je Shauna v jeho životě jako kamarádka. „Inspiruje mě její emocionální síla a přeju jí jenom to nejlepší,“ nechal se slyšet v jednom ze svých videí na sociální síti. „Dan není nic jiného než gentleman. Jsem hrdá na to, že ho můžu nazývat svým přítelem,“ řekla Shauna na adresu Dana.

Tapas Sandilya s vymodelovanou manželkou Idrani

Týpek si nechal vyrobit silikonovou pannu podle zesnulé manželky. Co všechno s ní dělá?

reklama