Virály

5. května 2021 16:56

sarka.turcekova@gmail.com

Muž si objednal natolik nesmyslnou objednávku ve Starbucksu, že dal zaměstnanec výpověď! Co obsahovala?

Tak tohle je gól. Zákazník přišel na kafe a objednal si natolik dlouhou a nesmyslnou objednávku, že když ji pracovník viděl, tak radši skončil.

Jak známo, práce s lidmi nebyla nikdy lehká a kdo si to jednou vyzkoušel, tak nám dá jistě za pravdu. Lidé v nejrůznějších odvětvích obchodu si totiž vymýšlejí nejrůznější kličky, jak ušetřit anebo jak dostat něco zdarma. V tom lepším případě. S lidmi, kteří navštěvují kavárny a restaurace, to není jiné. Ale když jeden pracovník ve Starbucksu viděl dlouhou a nesmyslnou objednávku, kterou mu zákazník nadiktoval, tak se rozhodl, že to bude to poslední, co ještě ve svojí práci splní. Fotku směšné objednávky se pak rozhodl vyfotit a umístit na sociální sítě s tím, že to byla poslední kapka v jeho práci. Je sice zřejmé, že zákazníci si vymýšlejí do svojí kávy nejrůznější úpravy a přísady, ale tohle vyrazilo dech skoro všem.

Zákazník zašel mnohem, mnohem dál, než aby třeba chtěl větší dávku šlehačky anebo extra dávku karamelu navíc. Ve svojí objednávce požadovat ne méně než 13 maličkých úprav svojí kávy. Na nálepce na plastovém šálku stojí celká dlouhá objednávka spolu s požadovanými úpravami, kterou si můžete prohlédnout. Obsahovala nejrůznější přísady – třeba extra porci ledu, extra porce medu, sladkých omáček, banánové příchutě, vysokoprocentní smetanu a různé druhy sypání navíc. Fotka s nesmyslně dlouhou objednávkou s tolika požadavky se rychle stala virální a získala na více než 110 tisíc lajků a hromadu sdílení. Kupodivu se mezi uživateli objevili i další pracovníci kavárny, kteří sdíleli fotky podobně dlouhých objednávek.

Mnoho lidí žertovalo, že to už není objednávka kávy, jako spíš recept na dezert, jiní však soucitně konstatovali, že chápou, proč muž v práci skončil. I když je objednávka docela vtipná, snad se mu ani nedivíme…


Přečtěte si také