Virály

3. února 2021 11:49

sarka.turcekova@gmail.com

Muž skončil s rozbitou lebkou poté, co zachránil sousedku před útokem sekerou! Co se stalo?

Muž zpozoroval sousedku, která byla ohrožená útokem sekery, tak jí rychle přispěchal na pomoc, a zůstal sám se zlomenou lebkou.

Russell Irwin z australského Melbourne byl se svojí rodinou na zahradě a pražili společně několik marshmallow, když uslyšel z domu jeho sousedů vyděšené výkřiky. Jeho sousedka, 41letá žena, se běžela podívat ven, co se děje – zjistila, že na její pozemek vpadli tři muži, kteří nesli sekeru, mačetu a zbraň. Soused, který zaslechl její křik, jí okamžitě přispěchal na pomoc. Muži se proti němu otočili a jeden ho udeřil sekerou do hlavy, čímž mu způsobil zranění lebky. Ta se mu rozlomila. Podle svědků tři muži požadovali po ženě peníze, ale poté, co se do toho odvážný soused zapojil, rychle utekli pryč. Soused tak svojí ženě zachránil život. Mohla jinak skončit s otřesným zraněním, nebo rovnou mrtvá.

Soused má navíc sám tři děti, takže mohl kvůli otřesnému zranění zemřít, ale ani to ho neodradilo od pomoci jiným. Žena prohlásila, že kdyby nebylo jeho, pravděpodobně už by tu nebyla. Detektiv ocenil pana Irwina za jeho rychlé myšlení a statečnost. Všichni obyvatelé jsou mu vděční za to, že se zapojil, přestože za nemalou cenu. Policie nyní vyšetřuje, zda byla tato invaze na sousedku cílená, nebo jestli šlo jen o ojedinělý incident. Zatím si myslí, že by mezi místem útoku a muži mohl existovat nějaký vztah, ale nejsou si jisti. Bohužel zatím útočníci zůstali na svobodě, protože utekli přes zahrady pryč a mířili směrem k Lawless Drive. Je v šetření, zda jeden z mužů, kterého soused pronásledoval soused, utekl v modrém vozidle Mitsubishi nebo stříbrném SUV.

Je jediným štěstím, že měla nebohá žena souseda jako je pan Irwin, aby ji zachránil.


Přečtěte si také