Virály

24. února 2022 13:18

redakce Prima Lajk

Muž snědl marihuanový koláček a dočasně ochrnul! Jak popsal děsivý zážitek?

Australský turista si v Amsterdamu dopřál místní specialitu, na kterou bude ještě dlouho vzpomínat.

Amsterdam láká tisíce turistů z celého světa na vyhlášené „rudé“ ulice, alkohol, a hlavně legální užívání marihuany. Pětadvacetiletý Australan Benjamin Jenner se přesně z těchto důvodů rozhodl vydat se svými kamarády do holandského města, aby si užil trochu zábavy. Po příjezdu zapadli do prvního coffee shopu a objednali si marihuanové koláčky.

„Bylo mi řečeno, ať si dám jenom trochu, ale nic to se mnou neudělalo, takže jsem ho snědl celý, což byla velká chyba,“ vzpomínal zpětně Benjamin, který nikdy předtím trávu neochutnal. Po několika desítkách minut začala marihuana v těle působit a mladík po chvíli přestával mít svůj stav pod kontrolou.

„Bylo mi příšerně,“ připomněl si mladík. „Měl jsem pocit, jako bych se vstřebával do postele a matrace mě chtěla spolknout. Najednou jsem nedokázal pohnout ani jedním svalem v těle. V duchu jsem věděl, že jsem zhulený, ale bylo to hrozné,“ popsal svou první zkušenost s marihuanou na internetu a zároveň varoval všechny, kteří to chtějí zkusit, ať to udělají na hotelovém pokoji. „Neumím si představit, že bych byl uprostřed Amsterdamu v takovém stavu,“ doplnil Benjamin.

Sdílejte článek
Štítky marihuana ochrnutí zahraničí Amsterdam koláčky s trávou

Přečtěte si také