Virály

17. ledna 2022 13:43

redakce Prima Lajk

Žena omylem donesla synovy sušenky s trávou do domova důchodců. Muži teď hrozí vězení

Američan byl zatčen poté, co matka nevědomky odnesla jeho marihuanové koláčky do domova důchodců.

K dost bizarnímu incidentu došlo v seniorském centru v Jižní Dakotě, kdy se důchodci nevědomky zúčastnili drogového večírku. Třiasedmdesátiletá žena tam totiž donesla na první pohled nevinně vypadající koláčky, které byly ve skutečnosti plné marihuany jejího syna Michaela Jamesa Koranda.

Šestačtyřicetiletý muž si konopí ve formě másla přivezl z nedávného výletu v Coloradu, kde je marihuana legální. Poté, co z něj doma upekl dávku sušenek, si šel zdřímnout a na koláčky zapomněl. Jeho matka, která o tajné přísadě neměla ani tušení, sušenky popadla a odnesla je do domova důchodců ke každotýdenní partičce žolíků, jež se rázem stala zajímavější.

Několik seniorů po pozření koláčků zavolalo policii a paní Korandová musela přiznat, že inkriminovaná sladkost patřila jejímu synovi. Muž se k činu bez váhání přiznal a polici sdělil, že má ještě víc než půl kila másla doma. Strážníky byl okamžitě zatčen a vzat do vazby, ze které byl na kauci propuštěn. Koranda je zatím na svobodě, ale za trestný čin mu hrozí až pětileté odnětí svobody a pokuta přes 200 tisíc korun.


Přečtěte si také