Muž strávil 3 roky tím, že sprejoval penisy na výmoly na silnicích! Začal je kvůli tomu někdo řešit?

sis. Publikováno: 10.05.2021
Koho by neštvaly otřesné silnice. Zejména v Česku podobné problémy moc dobře známe.

reklama

Tenhle chlapík z Austrálie ale šel ve svojí naštvanosti trochu dál. Založil si dokonce facebookovou stránku, kde pravidelně zveřejňuje otřesný stav silnici, kterými projíždí na svých cestách. Přičemž s sebou nosí zelený sprej, kterými se snaží na výmoly na silnicích upozornit. Napřed je jenom označoval kroužkem a psal vzkazy úřadům, ale když to nezabralo, tak se rozhodl pro progresivnější cestu. Začal k výmolům přimalovávat sprejem zelené penisy, aby tak vzbudil nějaký ohlas. Jeho cílem je přitom to, aby odpovědní lidé začali jednat, a výmoly ze silnic odstranili.

Geoff Upson je kutilem a obhájcem bezpečnosti silničního provozu. Aktivně se však začal zasazovat o odstranění výmolů na cestách až poté, co viděl, jak dlouho v roce 2018 trvalo, než byly opravené výmoly kolem jeho domu ve Waitoki. Od té doby podle svých odhadů nasprejoval na silnice už víc než 100 tvarů penisů a každý rok utratí za barvy ve spreji na 6 tisíc korun. Podnikl v minulosti už řadu pokusů o kontaktoval dopravní služby ohledně výmolů, ale většina jeho stížností zůstala nezodpovězena.

Společnost Auckland Transport dokonce uvedla, že má v úmyslu pronásledovat „viníka“. Ten však sdělil, že je víc než šťastný, že na něj reagovali, a zveřejnil svou identitu muže, který penisy na silnice kreslí.

Upson řekl, že při práci na svých výtvorech je vždy opatrný, aby nastříkal sprej na místa, které by stejně přišly pryč v rámci případné opravy povrchu vozovky. Tudíž se nemůže jednat o vandalismus. Prohlásil také, že australské úřady by se měly spíše stydět, než se snažit stíhat člověka, který upozorňuje na zjevný problém. Mluvčí dopravní společnosti však uvedl, že jeho graffiti budou nahlášeny policii a veškeré náklady na jejich odstranění budou účtovány tomu, kdo je viníkem. Vysvětlil to tak, že nasprejovaný penis může rozptýlit v jízdě ostatní řidiče. Uff.

Mimino

Dítě se narodilo se dvěma penisy a šourky! Jak s tím bude moci normálně žít?

Westhoffen

GALERIE: Vandalové zničili na židovském hřbitově více než 100 hrobů. Posprejovali je hákovými kříži

reklama