Virály

12. května 2021 16:37

sarka.turcekova@gmail.com

Muž utratil skoro 300 tisíc za luxusní zásnubní prsten! Jeho snoubence stejně nelíbil

Tohle se nepovedlo. Muž chtěl požádat svou přítelkyni o ruku, a tak jí koupil prsten. Ten se jí ale nelíbil.

Většina žen a dívek sní o tom momentu, kdy je jejich partner po dlouholetém vztahu požádá o ruku, a ony mu pak budou moci říci své ano. Když však tenhle muž utratil asi 420 tisíc za krásný drahý zásnubní prstýnek pro svou milovanou, tak jí to nebylo dost dobré. Nejmenovaný muž popsal svoji nezáviděníhodnou situaci na uživatelském fóru na Redditu. Svěřil se s tím, že svojí lásce koupit laboratorně vypěstovaný diamant.

Jeho 27letá nastávající se zpočátku zdála být s prstenem spokojená. Potom se ale nenápadně zeptala, kolik za něj utratil. Řekl jí konečnou sumu s tím, že ji šetřil posledních deset let. Zpočátku byla šokovaná tím, kolik za něj utratil, ale pak jí začalo být podezřelé, že za tu cenu získal tak velký kámen. Proto ho požádala, aby jí ukázal certifikát od diamantu, který dostal spolu s prstenem. Samozřejmě jí ho ukázal v domnění, že se obává, že ho třeba podvedl prodejce, a on tak koupil falešné zboží. Když ho však viděla, tak se rozčílila, že jí nekoupil „pravý“ diamant.

Tahle její reakce ho ohromila, protože vždy dával najevo svůj odpor vůči přírodním diamantům. Navíc se ptal všech jejích přátel i rodiny a všichni mu potvdili, že by jí bylo určitě jedno, kdyby diamant byl vypěstovaný v laboratoři. Snažil se partnerce několikrát vysvětlit, proč se rozhodl právě pro laboratorně vypěstovaný diamant – s ohledem na životní prostředí a také proto, že znal přesný původ kamene, takže z něj mohl získat co nejkrásnější prsten. Navíc kdyby se nepodívala na certifikát, ani by nepoznala rozdíl.

Snoubenka ho však i přesto požádala o výměnu prstenu za přírodní, načež jí řekl, že prsten nevymění a že kdyby ho chtěla vrátit, mohou ukončit jejich vztah. Ona se však urazila, odešla k rodičům a její přátelé mu vzkázali, aby se smířil s tím, že chce prsten vyměnit, a udělal to. Svěřil se na fóru s tím, že to udělá, pokud by to znamenalo záchranu vztahu, ale přijde mu, že by v tom měl být zásadový. Lidé mu však napsali, že jeho přítelkyně je extrémně materialistická a nechápou, proč chce vůbec zůstávat s marnivou přítelkyní po boku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také