Virály

29. prosince 2018 15:53

redakce Prima Lajk

Muž vybral z rozbitého bankomatu přes 28 milionů korun a za čtyři měsíce už nic neměl. Za co všechno utratil?

Dan Saunders měl po dobu čtyř měsíců snad všehno, na co si vzpomenete. Drahá auta, kaviár, značkové oblečení, soukromé jachty, zkrátka vše, čím byste chtěli ohromit potenciální partnerku.

Byl tu však jeden jediný háček. Ani jeden z těch miliónů, které utratil, nebyl jeho. Devětadvacetiletý Saunders do té doby pracoval jako obyčejný barman a vydělával si kolem 14 tisíc týdně. Jednoho dne se na něj usmálo „štěstí” a on si všiml, že může na svém bankomatu vybírat přes limit aniž by mu byly účtovány jakékoliv poplatky.

Zjistil, že kdykoliv vybíral mezi půlnocí a jednou hodinou ráno, jeho banka mu vydávala peníze bez omezení, jelikož nejspíš nebyla připojená k serveru. Následně začal jeho úplně nový život. Divoké party, nejdražší pití a jídlo, luxusní společnice a drahé vily. Svým přátelům napovídal, že peníze vydělal investováním. Nechal se slyšet, že ho občas přepadaly výčitky, ale bylo pro něj příliš těžké, vzdát se toho pohádkového života.

Policie ho po pár měsících zadržela a Saunders strávil rok ve vězení, ze kterého byl propuštěn v roce 2016. Nyní opět pracuje jako barman.

Sdílejte článek

Přečtěte si také