Virály

29. června 2020 12:14

redakce Prima Lajk

Muž žaluje Twitch o miliony za příliš žhavý obsah! Jaký je jeho problém?

Muž se rozhodl zažalovat streamovací platformu Twitch za svůdný obsah několika streamerek.

Ach ten krutý svět, představte si, že jste mladý muž, který si chce zkrátit dlouhou chvíli sledováním nějakého herního streamu na známé platformě Twitch. Jenže místo abyste se mohli ihned pustit do sledování, musíte nejprve proskrolovat desítkami svůdných a spoře oděných žen. Jaká to hanebnost!

Tak přesně něco takového se uvádí v soudní žalobě proti Twitchi, kterou podal jistý Erik Estavillo. Mladík z Kalifornie chce odškodné 25 milionů, protože prý sexy streamerky zhoršují jeho zdravotní stav – trpí OCD a také je závislý na sexu, což je důvod, proč mu návštěvy Twitche nedělají dobře. Jistě, mohl by se tomu zcela vyhnout, podobné závěry ale nechme na soudu.

Estavillo každopádně vyjmenoval několik streamerek, mezi něž patří dívky jako Amouranth, Alinity nebo Pokimane. Taková svatá trojice. Žalobce pak žádá, aby byly všechny zmíněné ženy zabanované a aby společnost rozdělila žádaných 25 milionů mezi něj a další uživatele s předplaceným Twitch Prime Turbo. Pokud by zbyly nějaké peníze, navrhuje je darovat na charitu. Šlechetné, že? Tak držme palce, aby nakonec své žaloby hořce nelitoval.


Přečtěte si také