návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Muž žaluje Twitch o miliony za příliš žhavý obsah! Jaký je jeho problém?

Muž se rozhodl zažalovat streamovací platformu Twitch za svůdný obsah několika streamerek.
Vydáno: 29.06.2020, rd
Muž žaluje Twitch kvůli sexy streamerkám 1
Autor: Instagram.com Muž žaluje Twitch kvůli sexy streamerkám 1

Ach ten krutý svět, představte si, že jste mladý muž, který si chce zkrátit dlouhou chvíli sledováním nějakého herního streamu na známé platformě Twitch. Jenže místo abyste se mohli ihned pustit do sledování, musíte nejprve proskrolovat desítkami svůdných a spoře oděných žen. Jaká to hanebnost!

Tak přesně něco takového se uvádí v soudní žalobě proti Twitchi, kterou podal jistý Erik Estavillo. Mladík z Kalifornie chce odškodné 25 milionů, protože prý sexy streamerky zhoršují jeho zdravotní stav – trpí OCD a také je závislý na sexu, což je důvod, proč mu návštěvy Twitche nedělají dobře. Jistě, mohl by se tomu zcela vyhnout, podobné závěry ale nechme na soudu.

Estavillo každopádně vyjmenoval několik streamerek, mezi něž patří dívky jako Amouranth, Alinity nebo Pokimane. Taková svatá trojice. Žalobce pak žádá, aby byly všechny zmíněné ženy zabanované a aby společnost rozdělila žádaných 25 milionů mezi něj a další uživatele s předplaceným Twitch Prime Turbo. Pokud by zbyly nějaké peníze, navrhuje je darovat na charitu. Šlechetné, že? Tak držme palce, aby nakonec své žaloby hořce nelitoval.

Tyhle dívky patří mezi známé provokatérky ze streamovací služby Twitch

GALERIE: Streameři se bouří proti službě Twitch. Může za to nahota! Proč se některé holky mohou obnažovat a jiné ne?

Paige Spiranac to sekne na trávníku i mimo něj

GALERIE: Slavná golfistka už si bez kalhotek nezahraje! Koho svými sexy outfity provokovala?

Článek je zařazen v: Twitch , žhavý obsah , svůdné , Streamerky , Sexy , žaloba , soud , nahota , hry

reklama