Virály

12. května 2021 07:48

sarka.turcekova@gmail.com

Muži vtrhli do restaurace a vypustili tam tisícovku švábů! Jaký důvod k tomu měli?

Lidé ve známé restauraci byli v šoku, když spatřili na podlaze z ničeho nic ohromné množství švábů, kteří se začali rozutíkat.

Pořádný hnus zažili návštěvníci restaurace G House Taipei v Tchaj-peji, když se po zemi začali hemžit švábi. Už jeden nebo dva švábi jsou v restauraci naprosto nepřijatelní. Ovšem tady se vyrojila celá tisícovka. Švábi se tam však neobjevili náhodou – do restaurace vtrhli dva zamaskovaní muži, kteří je tady vyklopili. Hmyz měli připravený ve velkých taškách, vtrhli do druhého patra, kde byla restaurace, vypustili je na zem a rychle zase utekli pryč. Švábi se okamžitě začali rozutíkat po podlaze, lézt na stěny a na nábytek, takže netrvalo dlouho a začali si jich všímat i zákazníci, kteří si tam pochutnávali na jídle.

V restauraci se ten večer pořádal banket, kterého se naštěstí účastnili i policisté z taipeiského oddělení, kteří začali ihned jednat, utvořili pracovní skupinu a začali pátrat po pachatelích. Napřed předpokládali, že motivem pro vypuštění švábů bylo vymáhání práva, jelikož se banketu účastnil i komisař policejního oddělení. Nebyly pro to však žádné důkazy. Nakonec se přišlo na to, že jsou za činem členi kroužku organizovaného zločinu, kterým majitel restaurace měl dlužit peníze. Policisté tak pátrají celkem po pěti podezřelých – dva maskované muže, kteří švábi vypustili, dva muže, kteří dávali venku pozor a jednoho řidiče.

Poté, co jejich hrozby zůstaly bez odpovědi, se zločinci zjevně rozhodli jednoduše zničit podnikání dlužníka. Hmyz zřejmě koupili v obchodě s akvaristickými potřebami. Policie slíbila vypátrat osobu, která nařídila útok, a další osoby zapojené do případu, přičemž dodala, že to považují za násilný čin podobný rasovému útoku.

本日消毒作業

Posted by G house Taipei. 鉅星匯國際宴會廳 on Monday, May 3, 2021


Přečtěte si také