Virály

3. června 2020 14:38

sarka.turcekova@gmail.com

Na muže na procházce zaútočily krávy! Jejich brutální útok nepřežil. Čím je tolik vyprovokoval?

Když se šel muž se svojí ženou projít, nemohl tušit, že to bude jeho poslední procházka…

Na procházku se vydal 82letý muž se svojí ženou, které bylo 72 let, do Ivescaru poblíž Ingletonu. Starší pár si vyrazil na příjemnou procházku, jenže se jim povedlo při procházce narazit na stádo krav. Krávy by určitě neměly důvod jen tak útočit, měly ale poblíž telata. Zvířata se tedy kvůli tomu cítila v ohrožení. Krávy tak napadly jak muže, tak ženu. Ta byla s vážnými zraněními převezena do nemocnice sanitkou. Muž byl ale po příjezdu záchranářů už mrtvý.

Žena měla vážnější zranění a modřiny. Hlavně ale byla úplně v šoku. Určitě si nemyslela, že jim hrozí takové nebezpečí jen při procházce přírodou. Není úplně přesně jasné, jak k útoku došlo, nicméně organizace pro práva chodců radí, aby se lidé na venkově vyhýbali kravám a jejich telatům. Také se doporučuje, aby se zastavili a pozorovali chvilku chování stáda, než projdou polem, kde se zvířata nachází. Také by lidé měli obcházet zvířata po okrajích polí a udržovat bezpečnou vzdálenost.

Není také známo, jestli s útokem měl něco společného jejich pes, kterého měli s sebou. Nicméně doporučuje se držet psy na vodítku na krátko, pokud se prochází okolo stáda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také