Virály

18. ledna 2021 15:59

sarka.turcekova@gmail.com

Nastávající tatínek zažil šok, když se jeho přítelkyně pokusila pojmenovat syna po svém ex! Jak ji to napadlo?

Otec ještě nenarozeného dítěte zažil trochu zvláštní překvapení, když zjistil, že se jeho přítelkyně pokoušela pojmenovat jejich syna po svém bývalém partnerovi.

Tohle zjištění by nebylo příjemné asi nikomu. Budoucí tatínek tvrdí, že se s partnerkou už dříve shodli na několika jménech, ale když došlo na podpis na rodném listu jejich syna, všiml si, že tam jeho partnerka napsala jiné jméno a že jde o jméno jedné z jejích bývalých lásek. Muž vysvětlil své dilema na Redditu, kde zmínil, že když se dal dohromady se svou nynější partnerkou, právě vyšla z osmiletého vztahu a nezdálo se, že by byla úplně po rozchodu. Jak však roky pokračovaly, zdálo se, že se přes to přenesla, a dokonce ho bývalému představila poté, co se přestěhoval do stejného města. Po čtyřech letech relativního štěstí pár přivítal své první dítě.

Mluvili o tom ještě před porodem, jak by se mělo dítě jmenovat, a dospěli ke jménu, které považovali za společné rozhodnutí. Poté, co se dítě narodilo a matka s dítětem byli bezpečně doma, šel provést formální podpis rodného listu, a místo jména, která si vybrali, tam našel jméno bývalého partnera. Je jasné, že nebyl příliš potěšen, když to viděl. Dokonce přidala i druhé jméno. Když se s ní pokusil problém vyřešit, řekla, že to bylo „kouzlo okamžiku“ a prohlásila, že je příliš vyčerpaná, než aby si o tom mohla povídat. Táta dítěte teď ale má pochybnosti o celé věci a rozhodl se svůj problém sdílet s ostatními uživateli na internetu.

Své partnerce řekl, že nepodepíše rodný list do té doby, než jméno půjdou změnit na to, na kterém se dohodli před porodem. To však způsobilo mezi párem hádky a žena trvá na tom, že by měl rodný list podepsat, jinak s ním nechce mluvit. Zoufalý otec dále řekl, že začal kvůli tomu mít pochybnosti a chce podstoupit test otcovství, aby se ujistil, že je dítě opravdu jeho. Zvažuje, jestli by měl test podstoupit, nebo zda je pravda taková, že je do něj stále zamilovaná. V každém případě se ocitl v nezáviděníhodné situaci. Mnozí uživatelé s ním souhlasili a podpořili ho. Doufejme, že se muž vrátí a bude informovat o tom, jak mu to dopadlo.


Přečtěte si také