Virály

12. listopadu 2019 11:13

sarka.turcekova@gmail.com

Naštvaný otec chce zakázat lízátka, protože se jeho malý syn jedním dusil. Tohle by měl znát každý rodič

Otec byl šíleně rozzuřený a hlavně zoufalý, protože se jeho pětiletý syn rdousil lízátkem, které vypadlo z tyčky. Jeho táta kvůli tomu doporučuje ostatním rodičům zakázat dětem lízátka.

Jakmile vypadlo lízátko z tyčinky, tak ho měl malý chlapec v puse a následně mu sjelo do krku, následkem čehož se začal dusit a ztrácet vědomí. To přimělo otce k tomu, aby varoval před lízátky ostatní rodiče. Táta dvou dětí sám řekl, že by dětem nikdy nedovolil jíst lízátka, kdyby je nedostali během halloweenského večírku nebo u doktora.

Malý Bobby se začal dusit, když byl se svojí matkou, která zrovna seděla na gauči. Jakmile mu lízátko sjelo do krku, zavolala na pomoc i jeho otce. I když se však snažili dítěti pomoct, nebylo to možné. Chlapec vydával dávivé zvuky a matka se mu samozřejmě snažila intenzivně pomoct, bouchala ho do zad, aby lízátko vyšlo z krku ven. Jenže to se nijak neprojevilo. Malý Bobby omdlel, takže žena použila Heimlichův manévr, až po kterém lízátko vyšlo ven spolu s krví.

Potom museli syna, který byl v šoku, odvézt do nemocnice. Až poté, co ho zkontrolovali a vyspal se, se vrátil do normálu. Jeho otec je teď víc než přesvědčený, že lízátka by se měla zakázat. Nebo je minimálně nedovolit malým dětem. Otec sdílel varování na Facebooku, kde si ho už sdílelo víc než 35 tisíc lidí.


Přečtěte si také