Virály

4. ledna 2020 20:03

sarka.turcekova@gmail.com

Naštvaný otec zmlátil úchyla poté, co ho našel s jeho dvěma malými dětmi. Jaké nechutnosti na ně zkoušel?

Tohle je nejhorší noční můra snad každého rodiče. Když táta od dvou dětí přišel náhodně zkontrolovat příbuzného, který hlídal jeho dvě malé děti, byl absolutně v šoku z toho, co viděl.

Mohly to být poklidné vánoční svátky jedné rodiny v Severní Karolíně, která si přeje zůstat v anonymitě. Je však jisté, že měli dům a dvě malé děti ve věku dva a tři roky. A je také jisté, že byl s nimi v domě ještě jejich příbuzný, šedesátiletý Mark Stanley, který je navštívil na svátky. Není přesně jasné, jaký měl k rodině vztah, ovšem jejich děti evidentně hlídal a pečoval o ně, byl to tedy pravděpodobně rodinný známý. Jednoho rána se otec dětí vzbudil předčasně brzo ráno. A napadlo ho, že půjde zkontrolovat děti, jako už to někdy rodiče dělávají. Jenže když vešel do jejich ložnice, čekala ho hodně zvláštní podívaná.

V dětském pokoji našel Stanleyho, nahého od pasu dolů. A jeho dvě malé děti byly s ním. Když se ho naprosto vyšokovaně zeptal, co to dělá, Stanley ho vytlačil z pokoje pryč a zamknul dveře. To byla odpověď, která snad ani nepotřebuje další komentáře. Otec to jen tak nenechal, dokázal se do dětského pokoje dostat a jak se dá očekávat, Stanley dostal co proto. Není se úplně čemu divit, něco tak ohavného se na pohled asi jen tak nenaskytne. Když dorazili policisté, našli zmláceného Stanleyho a otce dětí, který na něj mířil pistolí. Zbraň však po příjezdu policie odhodil. Úchyla převezli do nemocnice a později byl umístěn rovnou do vězení. Děti také musely do nemocnice, kde byla vyhodnocena jejich zranění. Můžeme jen doufat, že jim nestihl nic udělat…

Sdílejte článek
Štítky děti pedofilie sexuální obtěžování malé děti otec zmlátil úchyláka

Přečtěte si také