reklama

reklama

děti
Autor: istockphoto.com děti

Naštvaný otec zmlátil úchyla poté, co ho našel s jeho dvěma malými dětmi. Jaké nechutnosti na ně zkoušel?

Publikováno: 04.01.2020
Tohle je nejhorší noční můra snad každého rodiče. Když táta od dvou dětí přišel náhodně zkontrolovat příbuzného, který hlídal jeho dvě malé děti, byl absolutně v šoku z toho, co viděl.

reklama

Mohly to být poklidné vánoční svátky jedné rodiny v Severní Karolíně, která si přeje zůstat v anonymitě. Je však jisté, že měli dům a dvě malé děti ve věku dva a tři roky. A je také jisté, že byl s nimi v domě ještě jejich příbuzný, šedesátiletý Mark Stanley, který je navštívil na svátky. Není přesně jasné, jaký měl k rodině vztah, ovšem jejich děti evidentně hlídal a pečoval o ně, byl to tedy pravděpodobně rodinný známý. Jednoho rána se otec dětí vzbudil předčasně brzo ráno. A napadlo ho, že půjde zkontrolovat děti, jako už to někdy rodiče dělávají. Jenže když vešel do jejich ložnice, čekala ho hodně zvláštní podívaná.

V dětském pokoji našel Stanleyho, nahého od pasu dolů. A jeho dvě malé děti byly s ním. Když se ho naprosto vyšokovaně zeptal, co to dělá, Stanley ho vytlačil z pokoje pryč a zamknul dveře. To byla odpověď, která snad ani nepotřebuje další komentáře. Otec to jen tak nenechal, dokázal se do dětského pokoje dostat a jak se dá očekávat, Stanley dostal co proto. Není se úplně čemu divit, něco tak ohavného se na pohled asi jen tak nenaskytne. Když dorazili policisté, našli zmláceného Stanleyho a otce dětí, který na něj mířil pistolí. Zbraň však po příjezdu policie odhodil. Úchyla převezli do nemocnice a později byl umístěn rovnou do vězení. Děti také musely do nemocnice, kde byla vyhodnocena jejich zranění. Můžeme jen doufat, že jim nestihl nic udělat…

reklama