Virály

27. dubna 2022 12:30

redakce Prima Lajk

Naštvaný syn s mámou nemluvil celý rok, protože mu zakázala hrát videohry. Co byste mu na to řekli vy?

Dítě dalo přednost videohrám před vlastní matkou.

Rodičovství a výchova dítěte bylo vždycky velkým tématem na internetových diskusích. Pochopitelně má každý rodič své vlastní metody, kterým věří, ovšem ne všichni jsou ochotni to tolerovat a respektovat. Potom to dopadá tak, že jsou on-line diskuse spíš přehlídkou urážek než místem, kde najde člověk uspokojivou odpověď a oporu.

I přesto se však jedna maminka obrátila na Twitter, aby od ostatních zkušených rodičů dostala potřebné rady ohledně jejího rozhodnutí zakázat synovi hraní videoher. „Mému synovi je 12 let a chce hrát GTA a Call of Duty jako jeho kamarádi,“ začala matka líčit celou situaci. „Já jsem mu je ale zakázala, protože je na to moc malý a on teď se mnou po zbytek roku přestal mluvit,“ postěžovala si nakonec a zároveň hledala podporu u ostatních s obavou, že je její trest příliš přísný.

Její tweet za necelý jeden den vyvolal na internetu takovou bouři emocí, komentářů a lajků, kterou žena rozhodně nečekala. Mnozí rodiče matku podporovali v jejím rozhodnutí a zároveň si postěžovali na své děti. „Rodičovství je těžké! Mému synovi je taky 12, a i když normálně nemluví sprostě, na internetu se učí hrozné věci,“ posteskla si další maminka, zatímco jiná poradila ať každý rodič věří svému instinktu. Co byste na jejím místě udělali vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také