Nebezpečná výzva může za smrt 4 teenagerů 1
Autor: istock.com Nebezpečná výzva může za smrt 4 teenagerů 1

Nebezpečná výzva z TikToku má za následek smrt 4 teenagerů. Co se proboha stalo?

rd. Publikováno: 26.10.2022
Krádež automobilu, nehoda a smrt na místě, to byl smutný osud čtyř teenagerů.

reklama

TikTokem už nějakou dobu putuje virální video s návodem na krádež automobilů značky Kia či Hyundai za pomoci pouhého USB disku. Tzv. TikTok Kia challenge teď ovšem měla za následek tragickou nehodu, která se stala 24. října v New Yorku, kdy se parta šesti teenagerů rozhodla tuto riskantní challenge splnit a čtyři z nich to stálo život.

„Ty informace jsou venku, každý si je může vyhledat. V celé zemi je mnoho měst, které nyní řeší, jestli podat (nebo už podaly) žalobu na společnost Kia kvůli snadnému přístupu k těmto vozům. S krádežemi těchto vozidel se roztrhl pytel,“ uvedl policejní komisař Joseph A. Gramaglia k této smutné tragédii.

Přestože se tak nyní policie bude případem zabývat, není moc věcí, co můžou vyšetřovatelé udělat. Mladíci samozřejmě nikdy neměli auto krást, auto ale zároveň nemělo být tak snadno dostupné ke krádeži. Tak či tak se samozřejmě dva přeživší teenageři budou muset vypořádat nejen s traumatem po nehodě, ale také s následky svého jednání. Ty si pak nejspíš ponesou až do konce života.

Vémolova nevěra nabrala obrátky 1

VIDEO: Pornohvězda zveřejnila další důkazy o Vémolově nevěře! Co drsného mu vzkázala?

reklama