návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Nechutní masivní pavouci hledají na podzim sex. Proč právě u vás doma?

Tak to je šílené. Taky znáte ten pocit, když se rozhlédnete kolem sebe a najednou vidíte obrovitánského pavouka přímo na zdi, ne zemi, nebo kdekoliv jinde ve vašem domově? Víme, proč k vám lezou!
Vydáno: 11.09.2019
Pavouk
Autor: istockphoto.com Pavouk

Pavouci jsou noční můra všech lidí, kteří z nich mají fobii. A je dost zvláštní, že se tyhle potvory objevují v domácnostech snad každý rok nejvíc na podzim. Má to ale přece jen vysvětlení. Pavouci už od začátku září do poloviny října mají období páření, takže se snaží, aby je bylo co nejvíce vidět. A lezou tudíž ze svých skulinek na místa, kde jsou vidět a otravují vám život.

Podle experta na pavouky Lawrence Bee to ale není tak, že by se tito pavouci náhle objevili ve vašich domovech. Ve skutečnosti tam už dlouho předtím žili. Jenom jste je prostě neviděli. Asi jen pět procent pavouků, které najdete ve vašem domě, bylo někdy venku. Podle experta právě velcí, sexuálně dospělí pavouci štrádují po podlahách, když se snaží nalákat samičku. Obvykle se ale přitom drží ve škvírách, takže je nemůžete vidět.

Žena měla v uchu jedovatého pavouka

VIDEO: Žena si myslela, že má v uchu vodu. Lékaři jí tam ale objevili jedovatého pavouka! Na tohle si dejte vážně bacha

Článek je zařazen v: pavouci , pavouk , velký pavouk , pavouci doma , jak vyhnat pavouky , pavouci hledají sex

reklama