návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Žena si myslela, že má v uchu vodu. Lékaři jí tam ale objevili jedovatého pavouka! Na tohle si dejte vážně bacha

Až někdy zase budete mít pocit, že máte vodu v uchu, dejte si na to pozor. Klidně by to mohl být pavouk, a dokonce jedovatý!
Vydáno: 24.08.2019
Žena měla v uchu jedovatého pavouka
Autor: iStock Žena měla v uchu jedovatého pavouka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dovedete si představit, že jdete za lékařem kvůli vodě v uchu a odcházíte od něj o jednoho pavouka lehčí? Že ne? Tak Susie Torres z Kansasu právě tohle zažila na vlastní kůži. Když v uchu cítila podivný tlak, jako by v něm měla vodu, rozhodla se neotálet a navštívit doktora. S tímto předpokladem ji i poslali na vyšetření. K překvapení všech ale jedna ze zdravotních sester při bližším zkoumání Susiina ucha uvnitř objevila něco, co vypadalo jako hmyz.

V tu chvíli pacientka ještě netušila, o co přesně jde, takže zůstala v klidu a nepropadala panice. Když se však sestřička vrátila i s týmem lékařů, oznámila ji, že má v uchu pavouka. Doktorům se ho pomocí různých nástrojů podařilo dostat ven a až později Susie informovali, že šlo o koutníka jedovatého, tedy jak už samotný název napovídá, o velice jedovatého pavouka. Naštěstí současně potvrdili, že ji pavouk nekousnul. Pokud by to udělal, pociťovala by svědění v uchu, bolest svalů a hlavy, nadměrné pocení, nevolnost a měla by horečku.

Ačkoliv Susie netuší, odkud se nebezpečný koutník vzal a ni jak se jí dostal do ucha, přiznala, že teď už bude mnohem opatrnější a především během spánku si své sluchové orgány bude chránit před podobnými vetřelci nasazováním špuntů. Pokud vás zajímá více dojmů z jejího hrůzostrašného zážitku, určitě si pusťte video níže, kde uvidíte i to, jak vlastně tento jedovatý pavouk vypadá.

 

 

Děsivý pavouk leze nad hlavou kluka

FOTO: Otec uviděl nad hlavou svého syna obřího pavouka. Jeho reakce teď baví celý internet

Článek je zařazen v: ucho , pavouk , voda , jedovatý pavouk , lékaři