Virály

10. července 2019 15:03

redakce Prima Lajk

NECHUTNÝ ZLOČIN: Žena se vymočila do přístroje na zmrzlinu! Jaký šílený důvod pro to měla?

Jedním slovem nechuťárna. Ženská svoji moč, plivance a hleny zamíchala do zmrzliny, která stála v chladícím boxu.

Jestli je vám už teď po přečtení těch pár řádek nevolno, vůbec se nedivíme. Jak nechutné ale asi muselo být sledovat tuhle starší ženu jménem Jung, která se ve svých 66 letech neštítila udělat tak odpornou věc. Žena na Floridě znehodnotila zmrzlinu v hodnotě 45 tisíc korun šíleným způsobem. To všechno jenom proto, že šlo o konkurenční obchod, kvůli kterému nejspíš přicházela o tržby.

S konkurenčním obchodem měla společné vnitřní prostory a koupelnu, kterou používala pokaždé s otevřenými dveřmi a nikdy si po vykonání potřeby neumyla ruce. Pokaždé, když si došla na malou, se pak vydala k mrazicímu boxu, který stál před konkurenčním obchodem, a kamery zachytily, jak sahá rukama dovnitř a „myje“ si ruce o zmrzlinu připravenou pro zákazníky – a nevynechala žádný box! Aby toho nebylo málo, tak se do nich smrkala a plivala.

Jednou před ní ale uzamknuly toalety, a to jí asi „dodalo“ sílu vymočit se do prázdného boxu, určeného ke zmrzlině. Box naplněný močí pak hodila do dřezu, kde se boxy myjí… Naštěstí už bylo její ohavné řádění zastaveno, byla uvězněna a teď musí zaplatit 113 tisíc korun a k tomu přes jeden milion korun jako manipulační poplatek. Sousední obchod kvůli ní musel na čtyři dny zavřít, aby uchránil zákazníky jakékoliv újmy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také