Odsouzený Michael Campbell
Autor: Police handout Odsouzený Michael Campbell

Nejděsivější zločinec na světě je zase zatčen. Jaké hrůzy má na svědomí?

Tamara F. . Publikováno: 25.10.2021
Pedofil, jehož celý obličej je pokrytý tetování, čelí obvinění z pokusu o znásilnění.

reklama

Šestačtyřicetiletý odsouzený pedofil Michael Campbell čelí obvinění z pokusu o znásilnění ženy, zatímco spala vedle svého přítele. Uvedený incident se odehrál 30. května. Campbell, jehož tvář je pokrytá četnými tetováními, je nazýván nejděsivějším zločincem světa. V případě, že by byl odsouzen, hrozí nenapravitelnému sexuálnímu delikventovi doživotní trest.

Podle soudních dokumentů Campbell údajně svlékl ženě kalhoty a spodní prádlo, zatímco její přítel spal hned vedle ní. Jakmile se její partner vzbudil, odehnal trestance pryč a ten poté uprchnul na kole. Campbell, který má velmi bohatý trestný rejstřík, zatím všechna obvinění popírá a tvrdí, že ho žena předtím sexuálně sváděla v koupelně, ale on ji odmítl.

Deviant byl loni odsouzen za napadení a poškození majetku, za což si odseděl ve vězení šest měsíců. V červenci 2018 byl obviněn z napadení třetího stupně poté, co opakovaně udeřil pěstí do obličeje jiného muže za to, že nespláchl záchod. Ze sexuální deviace byl shledán vinným už v roce 1995, kdy byl obviněn z pokusu o znásilnění 14leté dívky. V té době mu bylo 20 let.

 

Když celebrity skončí za mřížemi

GALERIE: Když celebrity zlobí! Podívejte se na slavné tváře na fotkách z vězení

Muž urazil své muslimské sousedy

VIDEO: Týpek pomazal slaninou dům muslimské rodiny. Byl zatčen a obviněn z rasismu

reklama