Virály

13. prosince 2022 11:31

redakce Prima Lajk

Nejlepší šéf na světě? Nadřízený zaplatil 10 tisícům zaměstnanců dovolenou snů!

Takového šéfa by si přál asi každý.

S blížícími se zimními svátky většina zaměstnanců očekává vánoční bonusy, prémie či odměny ať už v peněžní, nebo dárkové formě. To, čeho se však dočkali pracovníci investiční společnosti Citadel, asi nikdo nečekal. Jejich šéf a zakladatel firmy, miliardář Ken Griffin, totiž pozval všech svých 10 tisíc zaměstnanců i s rodinami na pohádkovou dovolenou snů.

Čtyřiapadesátiletý výkonný ředitel společnosti, jehož jmění se odhaduje na více než 740 miliard korun, pozval všechny své podřízené na třídenní rodinný pobyt v nejoblíbenějším zábavním parku na světě, Disney Worldu na Floridě. Tímto gestem chtěl poděkovat zaměstnancům za tvrdou práci během náročného roku a ocenit jejich úsilí. „Máme tady ten nejúžasnější tým nejen v historii firmy, ale také v historii financí,“ pochvaloval si své podřízené Griffin.

Aby měli všichni pracovníci firmy z pobytu ten nejlepší požitek, Griffin zarezervoval celý Disney World pro soukromé účely a zaměstnancům zaplatil ubytování, jídlo a dopravu ze všech měst po světě, kde Citadel sídlí. Kromě už tak velké štědrosti bylo součástí programu i vystoupení světoznámé kapely Coldplay nebo zpěvačky Carly Rae Jepsen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také