Virály

29. listopadu 2018 12:11

redakce Prima Lajk

Nejnechutnější zkrášlovací metoda všech dob?! Nový krém na obličej se vyrábí z předkožek miminek!

Pomazali byste si obličej krémem z předkožek?

Nová kontroverzní zkrášlovací metoda teď rozvířila hodně zmatené reakce pár lidí na internetu. Říká se jí totiž foreskin facial, a jak už asi ti znalí angličtiny z vás tuší, znamená to, že zahrnuje části předkožek. Specificky pak části odstřihnutých předkožek novorozeňat z Jižní Koreje.

Jestli se teď ptáte, je tohle konec světa? Pak zatím zůstaňte klidní, úplný armageddon zatím nepřišel. Podle všeho je sérum užívané při tomto zákroku zcela bezpečné, dokonce ho používá i známá herečka Kate Beckinsale, možná právě to je tajemství její neuvěřitelné krásy i ve 45 letech.

Sérum má každopádně pozitiva i negativa. Pozitivem je, že revitalizuje pokožku, čistí ji a pomáhá ji chránit. Negativem je, že smrdí jako sperma. Zároveň vám musí profesionál před použitím séra napíchat obličej, proto je to celý proces, a ne jen něco, co si pořídíte domů. Zájemci o tuto zkrášlovací metodu ale mají smůlu, čekací listina je totiž zhruba dva roky. Zároveň je to i dost drahá záležitost. Zákrok vás přijde na necelých 15 tisíc korun.


Přečtěte si také