Virály

15. prosince 2022 13:03

redakce Prima Lajk

Nemocnice vyhodila zdravotní sestry poté, co porušili tuhle zásadní věc. Co proboha prováděly s pacienty?

Zdravotní sestry přišly o práci poté, co porušily zásadní pravidlo.

Pomáhat lidem. To je taková první a nejdůležitější věc v každodenní práci zdravotní sestřičky. Vedle toho pak musí dodržovat samozřejmě i kupu dalších pravidel a zásad, mezi nimiž je například i ochrana soukromí pacientů, dohlížení na jejich pohodlí a v neposlední řadě samozřejmě dbaní na to, že mají všechny potřebné léky. V jisté americké nemocnici ale tohle všechno bylo pro pár sester zjevně méně důležité než natáčení videí na TikTok.

Emory University Hospital tak nyní sestry vyrazila poté, co bylo odhaleno, že se posmívají pacientům, natáčejí si je a posléze vše sdílejí na internet. Hlavním terčem jejich posměchu byly čerstvé matky, které se jich ptaly na docela základní otázky, jež však sestrám přišly hloupé a otravné. Ačkoliv se později pokusily video smazat, to už si ale mezitím našlo cestu k jejich nadřízeným, a ti se rozhodli se zaměstnankyněmi ukončit pracovní vztah. Ano, lidská hloupost je opravdu někdy nekonečná.

@ollivia.678

Replying to @marissannxoxo for everyone asking for the video! Update: they were fired there is a statement put out by emory healthcare on instagram! #emoryhealthcare #fyp #xyzbca #nursesoftiktok #laboranddelivery #icks #laboranddeliverynurse #pregnancy

♬ original sound - Olivia


Přečtěte si také