Hogwarts Legacy boří rekordy ve sledovanosti 1
Autor: Portkey Games Hogwarts Legacy boří rekordy ve sledovanosti 1

Nová hra ze světa Harryho Pottera zbořila další rekord. Na Twitchi se stala nejsledovanějším titulem

rd. Publikováno: 08.02.2023
Z Hogwarts Legacy bude podle všeho obří hit.

reklama

Ačkoliv se hlasitá minorita na internetu tváří, že hra Hogwarts Legacy neexistuje a všichni, kdo ji hrají, jsou ignoranti, co souhlasí s transfobními názory spisovatelky J. K. Rowling a tím pádem nenávidí trans lidi, realita je, že nová hra ze světa Harryho Pottera má namířeno k tomu stát se obřím hitem.

Nové open-world RPG ze světa čar a kouzel zatím mají k dispozici jen ti, kteří si jej předobjednali ve speciální de luxe edici, už nyní ale Hogwarts Legacy boří na Twitchi rekordy ve sledovanosti, kdy jej v jednu chvíli sledovalo přes 1,2 milionu lidí, čímž oficiálně hra překonala rekord Cyberpunku 2077.

 

Přes veškeré výzvy k bojkotu zkrátka streameři kouzelnickou novinku hrají, propagují, a především je o ni zájem i ze strany diváků. A to přímo obří. Už nyní je tak jasné, že se hry prodá po celém světě desítky milionů kusů, a vzhledem k pozitivním recenzím je i zřejmé, že se bude jednat o jeden z nejúspěšnějších titulů roku.

Stejně tak je ale jasné, že celá hloupá kontroverze okolo titulu bude pokračovat i dál, a extrémní trans aktivisté budou nadále útočit na všechny, kdo se opováží o hře byť jen promluvit, natož ji hrát.

Hejtři se opřeli do hráčů Hogwarts Legacy 1

Odpůrci Rowlingové zaútočili na hráče nové hry ze světa Harryho Pottera. Slavnou streamerku přivedli k slzám!

reklama