Virály

8. září 2022 19:39

redakce Prima Lajk

Nový bizarní trend v užívání drog. Neuvěříte, jak si někteří lidé dávají extázi!

Látku MDMA většina lidí vyzkouší ve formě tabletek, které požije na taneční party. Nyní se na internetu objevil nový šílený trend.

Pravděpodobně tomu nebudete věřit, ale lidé si extázi dávají zabalené uvnitř sýru. Nový trend se v angličtině nazývá „brieing“ od slova „brie“, což v překladu znamená sýr. Výrobek z mléka v tomto případě pomůže ke snadnému požití tablety, která se v něm snadněji polyká a zabrání se tak případnému rozdrcení na malé části.

Podle webu Vice je tento nový bizarní trend rozšířený zejména mezi ženami ve středním věku, které dokonce pořádají takzvané „brieing parties“. Jedna taková dáma se o takové akci rozpovídala pro deník Metro. „Jedna kamarádka dostala gram MDMA od své dcery a my jsme netušily, jak si to dát. Některé z nás někdy zkusily kokain, ale nikdy jsme neměly extázi,“ popisovala žena. „Zavolala jsem synovi, který nám řekl, že to nemáme šňupat, ale polykat. A tak jsme to zabalily do cigaretového papírku a daly so sýru. Byl to opravdu intenzivní zážitek. Jsem si jistá, že většina zúčastněných to pak udělala i s dalšími svými přáteli, takže se zdá se to začíná být nový trend,“ nechala se slyšet žena, která si pochopitelně přála zůstat v anonymitě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také