Virály

6. června 2018 15:43

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 ujetých triků, které by měla v létě vyzkoušet každá holka. Dámy, jaký z nich už děláte?

Jak zaručit, aby vám bylo v horkých letních měsících mnohem lépe?

Léto už je díky letošním nadprůměrným teplotám v podstatě tady a snad každý z nás si ho užívá. Díky svým vysokým teplotám ovšem umí také dosti znepříjemnit život, a to zejména ženám. My pro vás proto máme pětici zaručených tipů, o nichž jste určitě nevěděli, a které vám horké týdny nečekaně zpříjemní. A nemusíte kvůli nim ani jít do drogerie, někdy budete mít věc na onen trik dokonce už doma.

Dětský pudr místo deodorantu – Možná to nevíte, ale dětský pudr je do vaše podpaždí vhodnější než kdejaký deodorant. Je totiž vyroben z čistého kukuřičného škrobu a má velké absorbující schopnosti, Na propocené léto, kdy se více potíme a “voníme“ je proto ideální.

Gumička na slunečních brýlích – Také vás vytáčí, že vám sluneční brýle padají z očí, či prostě nestojí na jednom místě? To se dá napravit fintou v podobě dvou gumiček. Když obvážete gumičkou oba konce brýlí, zůstanou brýle téměř jako přikované a nebudou vám padat z očí.

Kokosový olej do vlasů – Bojíte se vysušených vlasů z chlorované vody, když vylezete z bazénu? Stačí do nich před koupáním vetřít kokosový olej. Nejen, že olej zabrání vysušení, ale navíc po něm budou vaše vlasy zářit jak v reklamě.

Vložky do podpaždí – Pokud nechcete, aby byly na triku vidět vaše propocené “koláče“ z podpaždí, stačí si pod triko na ono místo dát vložku. Ta všechen pot absorbuje a vaše triko bude bez skvrn. Jen musíte dávat pozor, jak dlouhé máte rukávy, aby vám vložka nečouhala ven.

Zabraňte vaši podprsence před pádem – Znáte to. Je horko a holky rády odhalí v tričku rády svá ramena. Jenže podprsenka, která drží pouze z boku, vám může snadno spadnout. Tomu se dá předejít speciálním lepidlem pro tyto situace, nebo prostě tím, že si nevezmete podprsenku.


Přečtěte si také