Virály

6. října 2020 17:05

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 způsobů, jak si přitáhnout štěstí do života! Který zkusíte jako první?

Neustále si lámete hlavu nad tím, jak máte dosáhnout opravdového štěstí, ale nějak se vám to nedaří? Poradíme vám, jak si pojistit štěstí, když jste bezradní.

1. Neohlížejte se na to, co dělají ostatní. Protože jsme od přírody navržení tak, abychom přežili, tak se často zaměřujeme na to, co dělají ostatní, a dle toho se pokoušíme posoudit, jestli jde o hrozbu či konkurenci. Když zjistíte, že je někdo chytřejší než vy, budete mít pocit, že má mnohem víc příležitostí než vy. To ale vůbec nemusí být pravda. Tímto způsobem se akorát budete víc stresovat a začnete dělat to, co druzí, i když se vám to nebude líbit. To je spolehlivá cesta do pekel.

2. Mějte rádi to, co děláte. Takže i začněte dělat věci, které by vás bavily. Jestli rádi malujete, začněte malovat. Jestli rádi sportujete, začleňte to do svého života. Dělejte tolik věcí, kolik jen chcete a nedržte se zpátky. Vybírejte si ale jen věci, které máte rádi. Tímhle způsobem se vám pak už práce vůbec nebude zdát jako práce, ale jako něco, co vás opravdu baví.

3. Buďte s blízkými lidmi. Možná kolem sebe máte spoustu lidí, které máte rádi, a ne, romantická láska se nepočítá. Členové rodiny anebo kamarádi jsou někdy mnohem důležitější, protože partneři přicházejí a odcházejí, zatímco přátelé a rodinní příslušníci se nemění. Snažte se být s těmito lidmi častěji, pokud je to možné, nebo s nimi mluvte alespoň přes webkameru.

4. Máte místo, které milujete? Možná jste rádi v parku nebo naopak ve městě. Možná milujete přírodu. Pokud takové místo máte, naplánujte si tam delší pobyt. Pokud to není možné, tak alespoň své oblíbené místo pravidelně navštěvujte. Naplní vás to pozitivními vibracemi.

5. Ignorujte myšlenky ostatních lidí. Každý o vás bude mít nějaký svůj názor. Stačí mu jen se na vás podívat a už vás bude nějak posuzovat, nehledě na to, jestli se bude jednat o vaše pracovní zkušenosti nebo třeba váš vzhled. Nenechte si diktovat svůj život jen proto, že se někomu nelíbí. Myšlenky lidí by neměly ovládat vás ani váš život. Ostatní lidé nemohou dokonce ani jen tušit, co prožíváte.

Sdílejte článek
Štítky příroda rodina štěstí vztahy šťastný život jak si přitáhnout štěstí do života

Přečtěte si také