Virály

27. května 2020 18:12

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 6 věcí, které byste pro svoje vlastní dobro neměli dělat! Čím si akorát škodíte?

Jestli se necítíte dobře, jste neustále unavení a vysátí, možná byste měli přestat řešit tyhle věci.

1. Co si o vás myslí druzí. Neustále se snažit někomu zavděčit je na škodu a je to hodně vyčerpávající. Nepotřebujete něčí komplimenty nebo chválu pro to, abyste se cítili dobře.

2. Nesrovnávejte se. A to s nikým, než s lepší verzí svého já. Jinak si nebudete nikdy připadat dost dobří. Vždy bude existovat někdo, kdo je v něčem „lepší“. Nenechte se tím znechutit.

3. Nesnažte se zavděčit společnosti. Nenechte si diktovat, co máte nosit, jak se chovat, jak se prezentovat třeba na sociálních sítích. Dělejte to, co skutečně chcete.

4. Nesnažte se být dokonalí. V žádném ohledu. Nikdo si nemusí myslet, že máte dokonalou práci, domov, úžasný život. Ani to nemusíte nikomu dokazovat.

5. Ostatní vždy ví moc dobře, jak by měl vypadat váš život. Třeba jako kde byste měli pracovat, jestli byste měli mít děti, jak chovat svoje zvíře. A ostatně, jak byste měli žít. To ale vyvíjí tlak, kterému nesmíte podlehnout.

6. Nepřesvědčujte lidi, aby se změnili. Když nemůžete někoho změnit, tak se o to nesnažte. Stejně je to většinou zbytečné plýtvání času a vaší energie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také