Virály

25. března 2020 14:25

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 vlastností, které jsou typické pro milovníky žluté barvy. Patříte mezi ně taky?

Věděli jste o tom, že žlutá je jednou z nejméně oblíbených barev na světě? A přitom její milovníci mají překvapivě mnoho kladných vlastností.

Pokud máte rádi žlutou, můžete se považovat tak trochu za unikát. Právě tato barva je totiž podle studie v časopise Plos One jednou z nejméně oblíbených vůbec. Pravděpodobnost, že vám někdo na otázku, jakou má nejraději barvu, odpověděl právě tuhle, je tedy poměrně malá. O to překvapující je, jak moc dobrých osobnostních vlastností milovníci barvy slunce mají. Nevěříte? Přesvědčte se…

1. Užívají si učení a sdílení znalostí

Není nutně řeč o konkrétních znalostech nebo schopnostech. Může klidně jít o něco banálního až divného. Jsou jednoduše tak chytří, že se chtějí naučit úplně všechno, co dokážou.

2. Štěstí se jim lepí na paty

Ne proto, že by jejich život byl tak úžasně dokonalý, ale díky velmi pozitivnímu myšlení. Milovníci žluté totiž vždy vidí pohár poloplný a štěstí se snaží jít naproti, kdykoliv je to možné.

3. Jsou jako slunce

Blázny do žluté lidé často srovnávají se sluncem. To souvisí s předchozím bodem. Právě díky tendenci hledat na každé situaci to dobré a mít vždy úsměv na tváři lidé v jejich blízkosti nemají šanci myslet na jakékoliv chmury.

4. Jsou velmi komunikativní

Navazování nových kontaktů a přátelství pro milovníky žluté není nejmenší problém. Naopak, poznávat lidi a mluvit s nimi je jednoduchá záležitost i pro stydlivější jedince.

5. Jsou dynamičtí a opatrní zároveň

Ačkoliv vyznavači žluté mohou být občas impulzivní, nikdy neudělají žádné zásadní rozhodnutí bez toho, aby pečlivě zvážili všechna pro a proti. Snaží se být opatrní za každých okolností, aby si mohli užívat všechny úžasné věci, které jim život nabízí.

6. Jsou zábavní

Milovníci žluté jsou obvykle velmi vtipní a zbožňují zábavu. Často jsou považováni za největší baviče, protože jsou neustále veselí a věčně z nich vyzařuje optimismus. Lidé v jejich okolí pak mají pocit, že svět je to nejkrásnější místo k žití.

Sdílejte článek

Přečtěte si také