Virály

19. května 2018 14:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 7 holčičích zvyků, které každý chlap totálně nesnáší! Dámy, co už byste vážně neměly dělat?

Vám to přijde jako normální a logická věc. Váš partner už ovšem z těchto věcí nervy leze po zdech.

Asi všichni víme, že krása není všechno. Chlapovi se možná zalíbíte svým vzhledem, je to ale samozřejmě vaše chování ve vztahu, které určí, jestli s vám bude partner napořád, nebo vás otráveně opustí. Existuje pak 7 ženských zvyků, které sice považujete za normální, kluka ovšem časem začnou naprosto štvát. A budou mít nejspíš velký vliv na to, jestli muž nakonec spíš nepráskne dveřmi. Co byste tedy žena neměla za žádných okolností dělat?

Nejezte mu z talíře – Pamatujete, jak se Joey v Přátelích nechtěl dělit o své jídlo? Tak ono to vlastně platí i ve skutečnosti. Chlap nemá rád, když mu pravidelně ďobete z talíře a okrádáte ho o jeho porci. Muž bývá často majetnický, a pokud mu malinko uberete z porce, může mít také pocit hladu.

Neuklízejte mu pořád věci – Jasný, možná si myslíte, že má mezi svými věcmi nepořádek a máte nutkání je pořád uklízet. Jenže nezapomeňte, že muž má často „svůj systém“, a pokud mu bude často přemisťovat věci, mohlo by ho to pořádně naštvat.

Nedrbejte – Ne, chlapa vážně nebaví povídání o tom, co měl kdo na sobě v práci nebo co vaše kolegyně zase provedla. Od toho máte kámošky.

Nechoďte pořád na párty – Chlap určitě nechce žádnou domácí puťku. Pokud ovšem trávíte víc času po barech a na divokých večírcích než s ním o samotě, také mu to neudělá logicky moc radost.

Nezabírejte si pro sebe celou skříň – Žena má zpravidla více oblečení než muž a podstatně více ho nakupuje. To ovšem neznamená, že se musíte roztahovat ve všech vašich skříních a své polovičce nechávat jen dva šuplíky a tři ramínka. Může ho to totiž také pořádně urazit.

Nepřipravujte se ven půl dne – Ženám sice záleží více na svém zevnějšku a samozřejmě vám přípravy na cestu ven zaberou více času. To však neznamená, že se musíte převlékat půl dne a na několik hodin blokovat koupelnu. A pokud se zpozdíte jenom proto, že se místo slibované hodiny připravujete rovnou tři, chlap může začít zpochybňovat vaši dochvilnost. Minimálně dochvilnost.

Nepokládejte mu záludné otázky – Klasické ženské otázky o tom, zda vám to sluší, jestli jste štíhlá, jestli nevypadáte stará apod. muž logicky nemá příliš rád. Většinou totiž ví, že na ně neexistuje správná odpověď. Partnera tak zbytečně zaženete do úzkých a on na podobné dotazy může časem odpovídat až agresivně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také