Virály

14. dubna 2020 19:47

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 7 míst na těle, kde byste se určitě tetovat neměli! Proč je to špatný nápad?

Kérky jsou dnes hodně populární a nějakou má každý druhý. Jsou ale místa, kde to není tak úplně dobrý nápad.

Tetování je podle statistik hodně oblíbené, statistiky značí, že až 43 procentům lidí se kérky líbí na jejich blízkých, zatímco 37 procent lidí je považuje za stylové. Lékaři, ale také tatéři však varují, že jsou na těle místa, kde byste se vážně nechat tetovat neměli. Má to své logické důvody.

1. Lokty –Nedoporučuje se nechat se tetovat na loktech, protože se tohle místo často ohýbá a kůže je víc namáhaná. Navíc je tlustá a jsou na ní hrbolky, což znamená, že tatér bude muset strávit tetováním více času. Tetování na tomto místě také rychle bledne.

2. Podpaží –Těžko říct, koho by napadlo nechat se tetovat do podpaží. Ovšem jde o jedno z nejbolestivějších míst pro tetování. Bolest pro vás bude pravděpodobně nesnesitelná.

3. Pod koleny –Oblast pod koleny je velmi citlivá a má mnoho nervových zakončení. Navíc se často ohýbá, takže zde tetování dlouho pěkné nevydrží.

4. Ruce a prsty – Ani tady nejde o dobré místo, protože svoje ruce neustále vystavujete různým vlivům – myjete si je, připravujete jídlo, můžete se snadno spálit na slunci, protože ruce si obvykle nezakrýváme. Tetování proto bledne, jen co se kůže uzdraví.

5. Žebra –Přestože to možná vypadá pěkně, tak tetování přes hrudní koš patří k nejbolestivějším po podpaží. Léčebný proces může navíc u žen trvat o něco déle, jestliže nosí podprsenku a pokožka je celou dobu podrážděná.

6. Tvář – I když se může zdát lákavé mít tetování přes tváře, tatéři říkají, že vydrží asi 2–3 roky. Potom rychle bledne. Když se rozhodnete tetovat přes obličej, nezapomeňte jej natírat opalovacím krémem.

7. Kotníky a holeně – Jde sice o časté místo pro kérku, ale holeně a kotníky se často otírají o boty a ponožky. Takže jde o poměrně namáhané místo. Z toho důvodu barvy rychle blednou. A pokud jde o bolest, je přibližně stejná jako při tetování na hrudním koši.

Sdílejte článek
Štítky tetování kérky tetovačky

Přečtěte si také