ODHALENO: 7 největších mýtů o sexu, kterým lidé věří. Je pravda, že na velikosti nezáleží?

Kolem sexu panuje stále dost mýtů, které je ale třeba odbourávat. Určitě už jste slyšeli tu hloupost s velikostí mužského údu nebo s ananasem.

Na velikosti nezáleží. Opravdu? Tak se zeptejte libovolné kamarádky a poproste ji, aby byla upřímná. Ženy velikost samozřejmě pocítí stejně tak, jako vy pocítíte rozdíl mezi Češkou a Japonkou. Proč by jinak ženy milovaly Afroameričany? Mnoho žen přiznává, že velký penis jednoznačně cítí nebo dokonce urychluje jejich orgasmus.

Ananas způsobí sladké sperma. To není pravda, pánové mohou jíst ananas klidně týden, ale na chuť spermatu to žádný vliv nemá.

Sperma je super na pleť. Zase nesmysl, který nebyl nikdy podložen vědeckou studií. Není pro pleť ale ani škodlivé, takže jeho význam pro pleť je spíš neutrální.

Sexem lze vyvolat porod. Ano, tohle je skutečně pravda. Takže jestli žena přenáší miminko, je dobrý nápad mít sex.

Velikost penisu podle nohy. Nebo podle délky palce a podobně. Naprostý nesmysl, nemá to žádnou spojitost.

Muž při orgasmu vždy elakuluje. Většinou to tak sice je, ale muž může mít i takzvaný suchý orgasmus, při kterém nevyjde ani kapička spermatu. Jestli se to stává častěji, může jít o problém a je na čase zajít za doktorem.

Žena nemůže znásilnit muže. Bohužel jde. Případů je sice méně, než když je to opačně, ale jde to. Když ne zepředu, tak zezadu rozhodně.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy

Přečtěte si také