Virály

26. července 2020 12:37

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 8 nechutných sexuálních praktik mezi zvířaty. Které jsou ty nejhorší?

Sex je skvělá aktivita, ale kdybyste byli například samcem hrocha nebo samičkou vážkou, asi byste mluvili jinak. Podívejte se na ty nejdivnější sexuální praktiky, které provozují zvířata.

Jestli jste měli pocit, že jste vy nebo váš partner v sexu příliš perverzní, věřte, že po přečtení tohoto článku si budete připadat jako ten nejupjatější člověk na zemi. Zvířecí sexuální apetit se po milionech let evolučního vývoje dostal na úplně jinou úroveň.

1) Velryby

Samci velryb jsou známí díky velkému údu a varlaty. Méně známý fakt ale je, že se samičky tohoto druhu neomezují pouze na jeden penis ve svém těle. Velrybí samičky jsou schopné pojmout naráz až dva dva a půl metrové penisy současně a nevypadá to, že by z toho byly nějak nešťastné.

2) Šimpanz bonobo

Bonobové žijí v matriarchální společnosti, ve které mají samičky nadvládu. Samice se nebrání sexuálnímu styku ani s jinou samičkou a samozřejmostí je i koitus s vícero partnery najednou. Nejpodivnějším sexuálním chováním je ale pro bonoby tzv. sploshing. Jedná se o fetiš, při kterém hraje důležitou roli jídlo a tělo sexuálního partnera. Primáti se oddávají sexu, a přitom pojídají jídlo z partnerova těla. Tomu se říká dvojitá rozkoš.

3) Mořští ďasi

Představte si, že máte partnerku, která se válí jen na gauči, sní vám všechno jídlo, neustále vyžaduje pozornost a celou dobu po vás chce jen sex. To je ve zkratce život samičky mořského ďasa. Samci jsou využíváni jen pro sexuální uspokojování samic a posupně jejich orgány a tělesné proporce degenerují. Pěkná nespravedlnost, nemyslíte?

4) Hroši

Samci, kteří nevlastní žádné území, si jednoduše u samic neškrtnou. Své teritorium si označují výrazným pachem z exkrementů a močení; jednoduše řečeno, čím větší smrad, tím je větší šance u samice. Samotný koitus poté probíhá pod vodou, aby se těla těžkotonážních hrochů mohla dát do pohybu a vzájemně se nerozmačkala.

5) Dikobrazi

U dikobrazů je fráze „být ve správný čas na správném místě“ více než trefná. Samice dikobraza jsou totiž nadržené jen 12 hodin z celého roku. Pokud samec nedorazí k samičce v ten správný moment, může schytat jeden z vystřelených ostnů – samice jsou prostě neúprosné.

6) Žralok bílý

Žraloci nemají ruce, a tak si samci přidržují samice při sexu svými zuby. Sex mezi žraloky je natolik brutální, že můžeme samice identifikovat dle hlubokých jizev na hlavě a prsních ploutvích, již jim způsobili žraloci během pohlavního aktu.

7) Vážky

Tento druh má předehru ve formě znásilnění. Samcovi vážky nezáleží na tom, zda je jeho partnerka v náladě, sexuálně zneužívají samice od jejich raného věku. Pokud se samička brání, může to mít až smrtící následky.

8) Štěnice

Samci štěnic používají při koitu místo penisu bodec, kterým propíchnou kostru své vyvolené. Je to asi jako kdyby muž probodnul ženě břicho nožem a poté by do otevřené rány ejakuloval. Chudáci samičky.


Přečtěte si také