Virály

18. ledna 2018 16:59

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 9 ujetých věcí, které pravidelně dělají všechny ženy, ale odmítají to přiznat

ODHALENO: 9 ujetých věcí, které pravidelně dělají všechny ženy, ale odmítají to přiznat

Možná budete překvapení, ale ženy opravdu dělají úplně ty samé věci, jako všichni ostatní, a to včetně mužů. Jediný rozdíl je, že většina z nich se k nim jednoduše nechce přiznat. To ale nic nemění na faktu, že je pravidelně dělají – a co víc, dokonce si je užívají. Máme pro vás hned 9 takových věcí – vsaďte se ale, že málokterá žena vám na rovinu nějakou z nich přizná.

1. Vymačkávání pupínků

V pubertě dívky ze srdce nenávidí pupínky a černé tečky. Jak ale čas běží a jsou starší, ukazuje se, že si je naopak užívají. Ženy totiž zjišťují, že jejich vymačkávání je neuvěřitelně vzrušující a uspokojující.

2. Dloubání v nose

Věřte tomu, nebo ne, ženy mají v nose „holuby“. A když zrovna nemají po ruce kapesník nebo ubrousek, volí stejný způsob, jak se jich zbavit, jako všichni ostatní – prostě použijí prst.

3. Zarostlé chloupky

Ženy milují, když objeví zarostlý chloupek. Jeho odstranění jim dodá neuvěřitelný pocit spokojenosti.

4. Mužské návyky

Ženy dělají úplně stejné věci jako muži. Jsou bordelářky a jsou schopné zkusit i takové blbosti, které byste do nich nikdy neřekli – například zapalovat zapalovačem vlastními prdy.

5. Sexy selfie

Ženy se rády obléknou a upraví tak, aby byly co nejvíce sexy, a udělají si prostě jen tak selfíčko. Někdy ho pošlou svým přátelům, aby od nich slyšely chválu a zvýšily si tak sebevědomí.

6. (Ne)praní podprsenek

Ženy podceňují praní podprsenek. Jeden kus nosí i několik týdnů, než se rozhodnou jej hodit do pračky. A přitom už po týdnu nošení podprsenka začne lehce zapáchat.

7. Ubrečený odraz v zrcadle

Když mají ženy zlomené srdce a začnou brečet, vždycky se jdou podívat do zrcadla, aby viděly, jak vypadají ve stavu, který se ani vzdáleně nedá nazvat přitažlivým.

8. Padající vlasy

Je všeobecně známo, že ženám ve sprše při mytí hlavy vypadávají vlasy. A často se stává, že se rozhodnou využít je k uměleckým dílům – začnou z nich například vytvářet různé obrazce na kachličkách.

9. Prdění

Ač si to dost lidí odmítá přiznat, speciálně muži, ženy jako každá lidská bytost prdí. Je to nezbytná součást fyziologických procesů člověka. Takže prostě musí. Smiřte se s tím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také