ODHALENO: Čáry na zápěstí řeknou o vašem životě více, než si myslíte! Kolik jich máte vy?

Naše tělo je jedinečné a ani naše nejpodobnější dvojče nemá nic identicky stejného. Vždy se každá část těla v něčem liší.

Dnes se podíváme na tak zvané náramky neboli Bracelet Lines. Každý z nich symbolizuje něco jiného. Také záleží, kolik jich vlastně na ruce máte. Podívejte se pod svou dlaň a spočítejte si je.

Pojďme se podívat na jejich význam.

PRVNÍ NÁRAMEK

Je to asi nejdůležitější náramek vůbec. Říká se mu náramek života a prozradí mnohé o vašem životním průběhu. Pokud je čára rovná a nepřerušovaná, váš život poběží jako po másle. Pokud je zde ale část, která více směřuje vzhůru k dlani, můžou nastat problémy s otěhotněním.

DRUHÝ NÁRAMEK

Druhá čára značí váš finanční příjem. Pokud je rovná a dlouhá, znamená to, že budete mít bezstarostný a dobře finančně zajištěný život. Pokud je přerušovaná, neznamená to, že budete žít s almužnou, ale to, že pro vás bude náročnější se k úspěchu dostat.

TŘETÍ NÁRAMEK

Jde o vaši popularitu a slávu. Čím výraznější čára, tím jste vlivnější a známější osobou. Dokážete ovlivnit názor mnoha lidí.

ČTVRTÝ NÁRAMEK

Pokud máte i čtvrtou čáru, jste jedinečnou osobou. Je to znamení dlouhověkosti a slávy. Budete žít šťastný a spokojený život.


Přečtěte si také