ODHALENO: Měsíc, ve kterém jste se narodili, prozradí vše o vašem charakteru! Rodí se chytřejší lidé v únoru, nebo v červnu?

Je jasné, že každý měsíc má své (až dvě) znamení zvěrokruhu. V tomto rozboru vaší osobnosti na znamení nezáleží. My se společně podíváme na měsíc vašeho narození a na jeho specifické vlastnosti.

LEDEN

Jelikož je leden první měsíc v roce, spadá na něj těžké břemeno. Lidé si dávají různá předsevzetí a většinou je poruší právě hned v lednu. Lidé, kteří se narodili v lednu bývají nedůvěřivými a přátelé si pečlivě vybírají. City dávají najevo až po delší době.

ÚNOR

Pro lidi narozené v únoru jsou druhá jména netrpělivost a náladovost. Jednat s nimi vyžaduje velké množství klidu a trpělivosti. Na druhou stranu umí být velmi romantičtí a srdeční.

BŘEZEN

Březen miluje přírodu. Březnoví lidé si nejvíce rozumí s lidmi narozených ve stejném měsíci. Jsou velmi komunikativní a nadchnou se pro maličkosti.

DUBEN

Duben je žárlivý. Osoba, která je narozena v dubnu, má ráda přehled o všem, co se kde šustne a pokud přehled nemá, je velmi nesvá. Tito lidé jsou velmi komunikativní a nemají problém navazovat nová přátelství.

KVĚTEN

Květnové osoby jsou velmi povahově komplikované – jednou chtějí to a jindy zase tamto. Jednou jsou nadšeni pro jednu věc a podruhé na ní nemají náladu. Na druhou stranu, pokud něco slíbí, musí dodržet slovo. Tito lidé jsou velmi zásadoví. Navíc jsou velmi aktivní.

ČERVEN

Společenští lidé se rodí v červnu. Navíc jsou velmi kreativní a aktivní. Občas jim ale trvá, než něco začnou dělat, protože si vše dobře musí rozmyslet.

ČERVENEC

Červencoví lidé jsou velmi upřímní a inteligentní. Nesnášejí konflikty, a proto si vše raději vyříkají hned a v klidu.

SRPEN

Tito lidé milují humor a jsou rádi středem pozornosti. Neumí si však ze sebe udělat legraci a jakýkoliv posměch hned berou jako urážku.

ZÁŘÍ

Laskavost jde z těchto lidí opravdu cítit. Jsou ideálním kandidátem na partnera na dlouhodobý vztah, ale na svůj protějšek kladou velké nároky. Jen tak někoho si nenajdou.

ŘÍJEN

Rádi ukazují svou cenu, majetek a styl. Raději si pořídí dražší kousek do šatníku než laciný hadr. Nemyslí to však vůbec zle. Bohužel se stává, že jim jiní lidé často závidí.

LISTOPAD

Tito lidé mají dar rozpoznat zlé lidi od těch dobrých. Nehrajte si s nimi nebo se velmi snadno spálíte. Nemají problém povědět pravdu a názor.

PROSINEC

Lidé narozeni v prosinci mají obrovské srdce. Velmi pečlivě si jdou za tím, co doopravdy chtějí a většinou toho nakonec dosáhnou.

Sdílejte článek
Štítky test osobnost styl charakter měsíc narození

Přečtěte si také