Virály

4. února 2019 19:20

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Díky těmto 10 důvodům přijdete na to, že je samota naprosto skvělá. Víte, co je na ní tak úžasného?

Single život má bůhví proč nálepku negativity. Přátelé neustále někoho nového dohazují, vyptávají se, jestli už někoho máte. Přitom být sám je to nejlepší, co se vám mohlo stát.

1) Můžete si dělat, co chcete. Máte chuť na něco jiného než váš partner? Chcete jít na běžky, zatímco on ten druhý chce koukat na film? Není problém.

2) Nemusíte obětovat svůj komfort. Boj o peřinu, dohady, kdo bude vařit a hlavně pohodlí. Nikdo neví, že doma chodíte jenom v pyžamu a nemusíte to skrývat.

3) Vypadáte lépe. Ti zadaní obvykle o zevnějšek tolik nedbají, mají přece už partnera. Navíc často přiberou na váze vlivem společných chvil v restauraci. Samota dává příležitost soustředit se na práci a na svoje tělo.

4) Jste v kontaktu s kamarády. Je známo, že zadaní moc nikam nechodí a když, přitáhnou partnera a zase brzo odejdou. Vy jste v kontaktu s kamarády často a neustále máte kam jít. A nikdo vám neříká, do kolika máte být doma.

5) Plánujete si vlastní program. Jste zodpovědní jen sami za sebe. Když chcete jít do kina, jdete. Když chcete jet na víkend do jiného státu, jedete. Nic vás neomezuje. Máte plnou kontrolu nad svým časem.

6) Cítíte se relaxovaně. Když jste v partnerství, neustále máte sklony analyzovat chování druhého, protože se bojíte o budoucnost. Kdežto když jste single, jste v pohodě.

7) Jste víc produktivní. Samota zvyšuje koncentraci a produktivitu namísto toho, abyste si psali se svým partnerem jako zadaní.

8) Máte svoje vlastní priority. Jdete si za svými cíli, ať se děje cokoli. Nemusíte se ohlížet na druhého, když si plníte svoje vášně.

9) Ušetříte energii. Může být opravdu vyčerpávající udržet vztah živý i po letech. Namísto toho, když jste sami, můžete se soustředit na dobrodružství.

10) Poznáte své pravé já. Díky samotě poznáte své pravé hodnoty a životní smysl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také