ODHALENO: Holky, délka vašich vlasů o vás prozradí víc, než byste čekaly! Jste naivní princezna, nebo drsná vůdkyně?

Pokud vás zajímá, co o vás prozradí vaše vlasy, jste tady správně.

Každá žena se chce líbit. Necháme se unášet trendy a snažíme se vystihnout naši osobnost i tím, co si oblékáme a jaký máme účes. Psychologové umí z vaší image rozpoznat ledacos. Pojďme se podívat, co na vás práskla délka vlasů.

1. KRÁTKÉ VLASY

Jste ambiciózní žena, které se nejlépe cítí ve vůdcovské pozici. Ráda vedete svůj kolektiv a milujete pořádek. Jste extrovert, který miluje společnost. Jste velmi věrný přítel a lidé se na vás mohou spolehnout, navíc jste velmi inteligentní. Nebojte se trochu odvázat a třeba se vydat na nějaké dobrodružství.

2. DÉLKA KE KRKU

Jste výjimečná žena, která má velké sebevědomí. Stojíte si pevně za svým názorem a nebojíte se žádné překážky. Stereotyp je pro vás noční můra, která vás zabíjí. Ráda zkoušíte nové věci. Lidé z vás mohou mít pocit, že jste nestálá, a proto z vás mohou mít strach. Zkuste se trošku vnitřně uklidnit a najít v sobě pohodu.

3. PO RAMENA

Vnitřní rovnováha je vaše druhé jméno. Nepotřebujete na sebe strhávat pozornost a to o vás vypovídá, že jste velmi vyrovnaná žena. Vaše sebevědomí je vysoké a inteligence je na tom úplně stejně. Možná by neuškodilo se občas více odvázat v módě. Můžete působit nudně.

4. DLOUHÉ

Nesmíme vynechat dlouhovlasé krásky, které jsou velmi opatrné. Než udělají v životě změnu, třikrát si ji promyslí. Jde o ženy, které se zamilují celkem snadno, ale velmi silně. To znamená, že si již prošly velkým životním zklamáním, a zde přicházíme ke zmiňované opatrnosti. Jsou velmi citlivé a naivní. Věří lidem a mohou často narazit na chování, které si neumějí vysvětlit.


Přečtěte si také