Virály

14. října 2019 14:30

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Jaké profese mají nejvíc sexu? Překvapí vás farmáři, kadeřníci, ale i novináři!

Jaké profese mají nejčastěji sex?

Jelikož žijeme v době, kdy v západních zemích pomalu přestává být sex tabu, začíná v poslední době vycházet plno zajímavých statistik a rozborů, které lidem umožňují pohlédnout na to, jak nejspíš vypadá milostný život ostatních. Následující žebříček například vznikl díky výzkumu výrobce erotických hraček, který se ptal zákazníků, čím se živí a jak často mají sex. Výsledek?

Jednoznačně na prvním místě skončili překvapivě farmáři a zemědělci. Až 33 % jich přiznalo, že má sex každý den. Za nimi se umístili architekti (21 %) a pak kadeřníci (17 %). Kdo na tom je naopak podle tohoto průzkumu vůbec nejhůř, jsou novináři. 20 % z nich se dostane k sexu jen jednou měsíčně. A to je jen jedna z mnoha nevýhod našeho na první pohled záviděníhodného povolání, věřte mi.

Každopádně farmáři nejsou borci jenom z hlediska frekvence sexu, zjevně se na poli totiž naučí i ledasčemu jinému než jen orání. 67 % z nich si totiž myslí, že jsou v sexu neuvěřitelně výkonní. Chválí se ale i lékaři nebo dělníci. Zajímavostí pak ještě je, že orgasmus nejčastěji podle vlastních slov předstírají právníci a právničky.

Sdílejte článek
Štítky Sex novinář farmář frekvence průzkum

Přečtěte si také