návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

ODHALENO: Jakou máte nejraději zmrzlinu? Vaše oblíbená příchuť odhalí, jaký jste typ člověka!

Pokud jste nikdy nepochopili, jak může mít někdo nejraději čokoládovou nebo ovocnou zmrzlinu, zde se dozvíte odpověď.
Vydáno: 09.07.2018
Zmrzliny
Autor: istock.com Zmrzliny

Každý jsme jiný a máme rádi jinou zmrzlinu. Podle vaší oblíbené příchutě dokáží vědci určit, jaký jste člověk.

VANILKOVÁ

Vanilková zmrzlina prozrazuje velkou flexibilitu a přizpůsobivost. Jsou to citlivé duše, které touží po dobrodružství. Je pro n důležitá láska a pevný trvalý vztah.

ČOKOLÁDOVÁ

Neradi měníte zajeté věci, které fungují. Jste velcí optimisté a máte vždy dobrou náladu. Nezkazíte nikdy žádnou legraci a umíte si udělat legraci i sami ze sebe. Na druhou stranu, pokud není něco po vašem, máte s tím problém.

CITRÓNOVÁ

Člověk, který preferuje kyselou zmrzlinu, bývá velmi vášnivý a čestný. Nemáte rádi křivdu a lež. Lidé vždy vědí, co od vás čekat. Neradi se hádáte a jste velmi upřímní.

JAHODOVÁ

Jahodová zmrzlina o vás prozradí, že jste velmi nerozhodní. Umíte pobavit společnost, ale pokud nemáte svůj den, je lepší na vás nemluvit. Jste velmi pilní a dobrodružství. Nuda vám nic neříká, nemáte na ní totiž čas.

STRACCIATELLA

Skrýváte v sobě 100 chutí. Často měníte svůj názor a nedokážete se spokojit jen s jednou věcí. To, co se vám líbí dnes, může být zítra problém. Jste nerozhodná, ale za to velmi ambiciózní a cílevědomá osobnost, která má velké charisma.

PISTÁCIOVÁ

Pokud milujete pistáciovou zmrzlinu, milujete život. Jste velmi pozitivní člověk, který umí vycházet s lidmi. Je pro vás důležité vědět, čím se stravujete a milujete pohyb.

Volant

TEST: Podívejte se, jak držíte v autě volant! Styl o vás prozradí více, než byste čekali

Psychologický obrázek

Test, který toho o vás prozradí mnohé! Vyberte si z obrázku jeden předmět a dozvíte se o sobě věci, které byste nečekali

Článek je zařazen v: typ osobnosti

reklama