Virály

9. července 2018 13:48

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Jakou máte nejraději zmrzlinu? Vaše oblíbená příchuť odhalí, jaký jste typ člověka!

Pokud jste nikdy nepochopili, jak může mít někdo nejraději čokoládovou nebo ovocnou zmrzlinu, zde se dozvíte odpověď.

Každý jsme jiný a máme rádi jinou zmrzlinu. Podle vaší oblíbené příchutě dokáží vědci určit, jaký jste člověk.

VANILKOVÁ

Vanilková zmrzlina prozrazuje velkou flexibilitu a přizpůsobivost. Jsou to citlivé duše, které touží po dobrodružství. Je pro n důležitá láska a pevný trvalý vztah.

ČOKOLÁDOVÁ

Neradi měníte zajeté věci, které fungují. Jste velcí optimisté a máte vždy dobrou náladu. Nezkazíte nikdy žádnou legraci a umíte si udělat legraci i sami ze sebe. Na druhou stranu, pokud není něco po vašem, máte s tím problém.

CITRÓNOVÁ

Člověk, který preferuje kyselou zmrzlinu, bývá velmi vášnivý a čestný. Nemáte rádi křivdu a lež. Lidé vždy vědí, co od vás čekat. Neradi se hádáte a jste velmi upřímní.

JAHODOVÁ

Jahodová zmrzlina o vás prozradí, že jste velmi nerozhodní. Umíte pobavit společnost, ale pokud nemáte svůj den, je lepší na vás nemluvit. Jste velmi pilní a dobrodružství. Nuda vám nic neříká, nemáte na ní totiž čas.

STRACCIATELLA

Skrýváte v sobě 100 chutí. Často měníte svůj názor a nedokážete se spokojit jen s jednou věcí. To, co se vám líbí dnes, může být zítra problém. Jste nerozhodná, ale za to velmi ambiciózní a cílevědomá osobnost, která má velké charisma.

PISTÁCIOVÁ

Pokud milujete pistáciovou zmrzlinu, milujete život. Jste velmi pozitivní člověk, který umí vycházet s lidmi. Je pro vás důležité vědět, čím se stravujete a milujete pohyb.

Sdílejte článek

Přečtěte si také