Virály

26. července 2021 12:18

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Konečně víme, co se mužům doopravdy honí hlavou. Dámy, jste připravené to vědět?

Ženy jsou často obviňovány, že jejich protějšky nikdy nevědí, co se jim honí hlavou. Pravdou ale je, že jsou to naopak muži, kteří někdy vysílají opačnému pohlaví smíšené signály. Nyní ale páni otevřeně promluvili o tom, co skutečně chtějí.

Dívky si často přejí, aby mohly číst svým partnerům myšlenky, zvlášť když jejich protějšek zarputile mlčí. Naštěstí pro vás máme skvělou zprávu. Pár odvážlivců se na internetovém fóru Reddit rozhodlo sdílet své myšlenkové pochody, aby usnadnilo život mnoha ženám. Ukázalo se, že na tom jsou muži občas dost podobně jako něžné pohlaví.

1. Obejmutí je všelék – Nejen ženy touží po letmých polibcích a objetích. Ukázalo se, že i muži chtějí od svých partnerek ujištění, že bude všechno v pořádku a že je na světě někdo, kdo je má rád.

2. Chválit, chválit, chválit – Ano, muži chtějí slyšet, že jim to v těch nových džínách sluší. Komplimenty, ať už jsou vyřčeny, nebo vyjádřeny obdivným pohledem, potěší každého muže bez rozdílu.

3. Tichá domácnost neznamená nebezpečí – V tomto ohledu jsou muži opravdu z jiné planety než ženy. Pokud žena mlčí, znamená to nebezpečí. Jestliže ale mlčí muž, neznamená to vůbec nic, prostě se mu jen nechce mluvit. Velká záhada je tedy vyřešena.

4. „Je mi to jedno“ – Říká, že je mu to jedno, ale je mu to opravdu jedno? ANO! Když mužům něco vadí, prostě to řeknou, nechodí kolem horké kaše.

5. Vlk samotář – Muži někdy potřebují čas sami pro sebe. Není to nic osobního a ani to neznamená, že by vás už neměli rádi. Jen chtějí v tichosti mlčet, koukat na film o konci světa nebo hrát videohry.

6. Pravda někdy bolí – Brutální upřímnost je jednou z vlastností mužů, kterou buď milujete, nebo nenávidíte. Pokud tedy nejste připravení slyšet krutou pravdu, radši se mužů neptejte.

7. Muži nejsou bez emocí – Ženy umí být někdy pěkné potvory a zasáhnou svými slovy přesně to místo, kde to bolí nejvíc. Nezapomínejte však, že muži nejsou bezcitní roboti, kteří nevnímají a dokážou vymazat špatné vzpomínky mávnutím kouzelného proutku.

8. Překvapení – Potěšte muže malým dárkem nebo oblíbeným jídlem k večeři. Nejen ženy chtějí překvapovat, tak na to nezapomínejte.


Přečtěte si také