návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Kouření může zmenšovat penis, tvrdí vědci. Tenhle děsivý účinek cigaret rozhodně nepodceňujte

Kouříte jednu za druhou? Pak byste měli hodně zvážit, jestli jsou pro vás cigarety důležitější než velký penis a erekce.
Vydáno: 11.05.2019
Kouření může zmenšovat penis 2
Autor: iStock Kouření může zmenšovat penis 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obáváme se, že nepotěšíme pány kuřáky mezi vámi, ale podle odborníků by cigarety mohly vést ke zmenšení penisu. Urolog Marley Laniado z Harley Street uvedl, že kouření může mít řadu negativních účinků. A vedle erektilních disfunkcí to může být právě smrštění penisu. Sám doktor se setkává s poruchami erekce velmi často. Vysvětluje, že aby muži mohli mít pevnou erekci, potřebují dostatečný průtok krve. Chemikálie v kouři a nikotin však způsobují zúžení cév, včetně těch v penisu. To může být dočasné, bohužel ale i trvalé.

Kouření cigaret navíc může zastavit průtok krve penisem, a tím i spontánní noční erekce, které jsou důležité k protažení mužského pohlavního orgánu a k zachování jeho původní délky. Váš penis tak kvůli tomu může vypadat kratší, nebo se dokonce může skutečně zkrátit. Doktor Laniado ale poznamenal, že dopad kouření na pohlavní orgány se netýká jen mužů. Potíže mohou mít i kuřačky, protože vzrušení žen je taktéž ovlivněno průtokem krve do intimních oblastí. Tohle už je docela vážný důvod k tomu, konečně přestat kouřit, nemyslíte?

Chyby při orálním sexu. 1

ODHALENO: 9 chyb, které by chlapi neměli dělat při orální sexu! Po čem už vám to holka nikdy neudělá?

Malý penis

ODHALENO: Muži s velkýma nohama nemusí mít nutně velký penis, tvrdí experti. Holky, souhlasíte?

Článek je zařazen v: kouření , Penis , cigarety , zmenšování , Sex , erekce