Virály

16. prosince 2022 18:09

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Která kráska vydělává nejvíc na OnlyFans? Překvapí vás, jak jsou na tom Češky!

Která sexbomba vládne OnlyFans?

OnlyFans už dneska nemají jen pornoherečky, ale i slavné filmové herečky, modelky nebo zpěvačky. A samozřejmě další dívky a ženy všech věků a tvarů, které platformu využívají k tomu, aby si přivydělaly. Často pak píšeme příběhy o tom, jak někdo dal v práci výpověď a nyní si na OnlyFans vydělává desetinásobek. Jak to tedy je reálně, kdo si vydělává nejvíc, a jak jsou na tom české zástupkyně? To odhalila nová statistika.

Nejlíp si stojí rapperka Blac Chyna, která si měsíčně přijde na 20 milionů dolarů. Za ní je bývalá disneyovská hvězdička Bella Thorne s 11 miliony, po níž je pořadí následující. Cardi B (9,4 milionů), Tyga (7,6 milionů), Mia Khalifa (6,4 milionů), Erica Mena (4,4 miliony), Gem101 (2,3 miliony), Pia Mia (2,2 miliony), 9. Safaree Samuels (1,9 milionu) a Mila Mondel (1,5 milionu). V první desítce tak máme jen dva muže, zbytek tvoří žhavé krásky.

Špatně si ale nevedou ani české zástupkyně. Xholakys několikrát uvedla, že si měsíčně přijde v přepočtu na 1 milion korun z OnlyFans, a nová vycházející hvězda Kafuu ji v tomhle ohledu rychle dohání. Těmto dívkám hraje do karet i fakt, že je OnlyFans globální platforma a ony mají nejen české fanoušky.


Přečtěte si také