Virály

14. října 2021 11:23

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Lidé narození v tomhle měsíci jsou nejvíc sexy, tvrdí vědci. Jak na to přišli?

Jaké je to nejvíc sexy znamení horoskopu?

Farmaceutická firma From Mars, která se specializuje na povzbuzující léky pro muže, provedla vědecký výzkum, jenž odhalil, v jakém měsíci se rodí nejvíc sexy lidí. A ačkoli je atraktivita ryze objektivní záležitost, výsledky vycházejí z žebříčku 500 nejvíce přitažlivých celebrit na světě a toho, v jakém měsíci mají sexy hvězdy narozeniny.

Jaké znamení horoskopu je tedy podle vědců tím nejžhavějším a nejpřitažlivějším? Podle průzkumu se nejvíc sexy celebrit narodilo v dubnu, tudíž je Beran tím nejatraktivnějším znamením. Ve čtvrtém měsíci se narodilo až 50 atraktivních hvězd na světě, mezi které patří například Wonder Woman Gal Gadot, sexy britská kráska Emma Watson nebo Michael Fassbender, který ztvárnil Magneta v sérii X-Men.

Čestné druhé místo si vysloužil měsíc srpen, ve kterém slaví narozeniny třeba svalovec Chris Hemswoth, Halle Berry nebo Blake Lively. Nejhůř je na tom naopak měsíc červen, ve kterém se narodilo „jenom“ 29 sexy celebrit. Úplný seznam nejžhavějších měsíců s počtem celebrit najdete zde:

1. Duben – 60 celebrit

2. Srpen – 50 celebrit

3. Únor – 49 celebrit

4. Prosinec – 47 celebrit

5. Září – 44 celebrit

6. Březen – 42 celebrit

7. Říjen – 41 celebrit

8. Listopad – 39 celebrit

9. Leden – 35 celebrit

10. Květen – 33 celebrit

11. Červenec – 30 celebrit

12. Červen – 29 celebrit


Přečtěte si také