návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Lidé se raději líbají se svými psy než s partnery, tvrdí studie. Taky dáváte přednost čtyřnohým mazlíčkům?

Přiznejte se, líbáte svého psa častěji než partnera? Nebojte se, nejste v tom sami...
Vydáno: 18.07.2019
Lidé se raději líbají se psy než s partnery
Autor: iStock Lidé se raději líbají se psy než s partnery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte domácího mazlíčka, kterého občas chcete zulíbat k smrti? Když jde ovšem o vašeho partnera, podobné nutkání zas tak často nemáte… Pokud vám to něco připomíná, nebojte, nejste zas až tak nenormální. Organizace Riley’s Organics zabývající se ekologickým chovem psů totiž nedávno provedla průzkum, v němž zjišťovala, jak blízký vztah mají lidé ke svým domácím mazlíčkům. Požádala proto majitele psů napříč USA, aby odhadli, kolik láskyplné péče svým zvířatům dopřávají. A došli k závěru, že jim často dávají více lásky než lidem. 

Podle výsledků průzkumu 52 % respondentů přiznalo, že líbá svého psa častěji než partnera. To samé platí i pro sdílení lože. Stejné procento dotazovaných uvedlo, že raději spí v posteli se svým psem než s partnerem. V této souvislosti už vás asi příliš nepřekvapí, že celých 94 procent účastníků průzkumu prý raději zůstane doma se svým zvířecím mazlíčkem, než aby strávilo noc s lidským jedincem. Přiznáváme, že nás tyto výsledky poněkud zaskočily… na druhou stranu, čas strávený s našimi němými tvářemi je mnohdy o dost pohodovější a láska, kterou nám opětují, je často mnohem opravdovější. Takže vlastně, proč ne?

Čistota vede k častějšímu sexu 1

ODHALENO: Mít doma čisto podle vědců zvyšuje vaše šance na sex! Čím byste měli začít?

sex

ODHALENO: Až pětina dospělých lidí se vyhýbá sexu! Jaké podivné důvody k tomu mají?

Článek je zařazen v: líbání , psí , partneři , studie