Virály

27. května 2021 13:06

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Měsíc narození ovlivňuje vaše zdraví a osobnost, tvrdí vědci. Odhalte své skryté vlastnosti

Možná jste to netušili, ale měsíc, ve kterém jste se narodili, ovlivňuje celý váš život. I vědci potvrzují, že měsíc narození může ovlivnit vaši kariéru, milostný život, celkovou osobnost, a dokonce i zdravotní stav. Odhalte, co o sobě možná vůbec nevíte.

Leden

Lidem narozených v lednu, tedy v prvním měsíci nového roku, se skýtá mnoho nových příležitostí. Mají velké předpoklady k tomu stát se doktory, vrcholovými sportovci nebo slavnými zpěváky či herci. Pokud jste narozeni v lednu, máte nadprůměrné zdraví a jste chránění před většinou fyzických zdravotních problémů. Dejte si však pozor na kardiovaskulární onemocnění.

Únor

Únorové děti jsou podle všeho šťastné jak v osobním, tak i profesním životě. Je také velká šance, že jste se narodili předčasně, což znamená, že jste byli jako děti menší. Únor je také známý jako měsícem kreativity. Pokud jde o zdraví, měli byste žít bez větších zdravotních komplikací.

Březen

Březen je měsícem rozpuku a slunečního svitu. Pokud jste se narodili v tomto měsíci, jste šarmantní, pozitivní a veselí. Většina lidí, kteří se narodili na jaře, je jednoduše stále pozitivně naladěna a nic ji jen tak nerozhodí. Dejte si však pozor na srdeční choroby, záněty šlach a astma.

Duben

Stejně jako u lidí narozených v březnu, bývají i dubnové děti pozitivní a veselé. Taktéž vynikají v komunikaci, jsou vynikajícími diplomaty a umění přesvědčovat je jejich silná stránka; dobře se jim vede na vysokých pozicích. Jestliže jste se narodili v dubnu, můžete trpět osteoporózou a mít předpoklad k ADHD.

Květen

Pokud jste se narodili v květnu, můžete se považovat za nejšťastnějšího člověka, jste totiž nekonečný optimista. Květen je měsíc lásky a květu a stejně takoví jsou i lidé narození v tomto měsíci. Lidé narozeni v květnu trpí chronickými alergiemi, a ačkoli jsou květnové děti optimisté, jsou náchylné k depresím.

Červen

Lidé narození v červnu jsou náchylnější k výkyvům nálad, jsou zvědaví a touží po nových znalostech a informacích. Mají větší šanci k odkladu do školy, ale v akademických kruzích dosahují velkých úspěchů. Pokud jde o zdraví, mohou trpět respiračními a kardiovaskulárními onemocněními.

Červenec

Podle studie jsou lidé narození v červenci kliďasové a nenechají se ničím vytočit. Jsou inteligentní, důvěřiví a často leváci. Mají silnou uměleckou stránku a v životě mají nejraději stabilitu a pohodu. U dívek narozených v červenci se puberta projevuje o něco později.

Srpen

Srpnové děti nemají akademické ambice, za to jsou dobré v matematice, fyzice a chemii. Pokud jste se narodili v srpnu, tak vyzařujete stejně pozitivní energií jako lidé narození na jaře. Jste také vtipní a konverzace s vámi rozhodně není nuda. Nemusíte mít ani strach z velkých zdravotních problémů.

Září

Lidé narození na podzim mají obecně nižší sklony k depresím. Pokud jste se narodili v září, jste atleticky zdatní a baví vás bojové sporty. Rovněž na sebe kladete vysoké nároky a jste jen zřídkakdy spontánní. V budoucnu se můžete setkat s vyšším rizikem astmatu.

Říjen

Stejně jako lidé narození v září jsou i říjnové děti skvělé ve sportu. Často jsou přesvědčené o své pravdě, jsou tvrdohlavé a otevřou se jen opravdu blízkým přátelům. Většinou mají vysoké vzdělání a jsou náchylnější k vysokému cholesterolu a chudokrevnosti.

Listopad

Lidé narozeni v tomto měsíci si nejvíce cení pravdy. Nesnášejí lži, manipulace, přetvářku, a lháře dokážou velmi dobře odhadnout. Taktéž mají tendenci být pesimisté a rozhodně vám nebudou mazat med kolem pusy. Mezi dětmi narozenými v listopadu se častokrát projevuje ADHD.

Prosinec

Pokud jste se narodili v prosinci, jste rození baviči, milujete večírky a večírky milují vás. Zřídkakdy jste podráždění a milujete všechna dobrodružství. Podle odborníků máte nejvyšší šanci se dožít velmi vysokého věku, protože se vám nemoci vyhýbají obloukem.


Přečtěte si také