reklama

reklama

Sexting
Autor: istockphoto.com Sexting

ODHALENO: Mladá generace odkládá první sex až do 26 let. Proč z něj mají takový strach?

Publikováno: 18.02.2019
Sex stále později, ideálně až do 26 let. Tak vypadá dnešní doba, kdy se mladí bojí, že v něm neobstojí.

reklama

Může za to internetová generace. Už odmalička v ruce mobil, tablet, či počítač. To všechno může za to, že děti dospívají mnohem rychleji, rychleji se také dostanou k porno filmům, nahotě, k informacím o sexu. Útočí to na ně ze všech strach. I přesto je každý osmý mileniál pannou či panicem ještě ve 26 letech. Tyto údaje vyplývají z průzkumu University College London, který dlouhodobě sleduje 16 tisíc narozených r. 89-90 už od jejich 14 let.

U předchozích generací byl panic v 26 letech jeden člověk z dvaceti. Podle závěrů už provedené starší studie z roku 2013 od stejnojmenné univerzity měla předchozí generace víc sexu a lépe si ho užívala. Je to tím, že mileniálové vyrůstají v hypersexuálním prostředí. První sex odkládají a zároveň mají strach ze závazků. Často dají raději přednost vztahům virtuálním před těmi skutečnými. Častěji si tak dopřávají flirt po chatu nebo sexting, kdy ani nepočítají s tím, že virtuálního partnera někdy uvidí.

Finka, co miluje plastické operace 2

GALERIE: Blondýna utratila víc než půl milionu za plastické operace. Tvrdí, že je to lepší než sex! Co ji na tom vzrušuje?

Sex

ODHALENO: Tohle je důvod, proč muži touží po análním sexu a ženy ho nenávidí. Co se jim nelíbí?

reklama