návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Muži, kteří kouří trávu, jsou plodnější, zjistili vědci. Kolik jointů si musíte dát?

Podle posledních studií jsou muži, kteří alespoň jednou kouřili marihuanu, víc plodní než ti, kteří to nikdy nevyzkoušeli.
Vydáno: 06.02.2019
Sex
Sex Autor: istockphoto.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muži, kteří někdy vykouřili aspoň jednoho jointa, jsou podle studie provedené na Harvardu plodnější. Mají dokonce i vyšší hladinu testosteronu a větší počet spermií. Výzkumu se zúčastnilo na 600 mužů. Všichni měli partnerku a snažili se o dítě. Vědci očekávali, že konopí bude mít škodlivý vliv, ale opak je pravdou. Všichni, kdo si dali trávu, měli vyšší počet spermií než ti, kteří si ji nedali.  

I přesto je prý potřeba ke konopí přistupovat opatrně. Jsou to zatím jenom počáteční studie o souvislostech plodnosti a konopí. Předchozí výzkum, který byl prováděný na zvířatech, totiž poukázal na poškození reprodukčního zdraví samců. Jak je ale vidět, na lidi to zapůsobilo jinak.

Jak je to možné?

Tohle je nejmladší dítě na světě, které má povoleno brát konopí. Proč bez něj nepřežije?

Bude léčebné konopí finančně dostupnější?

Názory bez cenzury: Bude léčebné konopí finančně dostupnější?

Článek je zařazen v: marihuana , konopí , Sex , plodnost