návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Na tyhle věci se připravte, když začnete bydlet s přítelem. Kdy do toho nejít?

Když už spolu nějakou dobu chodíte, vždycky je risk jít do společného bydlení. Lehce se to totiž může zvrtnout.
Vydáno: 04.09.2019
Rozchod Vztahy
Autor: istockphoto.com Rozchod Vztahy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hádky. To první, co se může stát, je to, že budete mít ponorkovou nemoc, což v překladu znamená, že se budete častěji hádat. Není to ale na škodu. Lepší je pročistit vzduch, než na sebe naštvaně koukat.

Můžou tě štvát maličkosti. Jako třeba to, že ty jsi pořádná a on ne. Nebo naopak. To, co bylo dřív oukej, ti poleze na nervy.

Sladké zlozvyky. Prdění, chrápání, smradlavé nohy. I ten nejlepší princ má nějaké nepříjemné zlozvyky. A některé mohou fakt znepříjemnit život. Navíc se dozví o těch tvých.

Přijdeš tak trochu o svobodu. Musíš se s tím smířit a musí ti to za to stát. Jinak by vztah moc neměl cenu. Všechno, co jsi dřív dělala sama, se teď stává věcí dvou lidí. O všem budeš muset s druhým diskutovat a hledat kompromis.

Tvůj program se možná dost zmenší. Ať už proto, že nemáš potřebu vymýšlet furt něco nového, co můžete dělat. Nebo proto, že budete líní.

Taky nebudeš už tak nezávislá jako předtím. Zatímco dřív jsi z toho vztahu ještě mohla vycouvat a rozhodnout se pro jinou variantu, společným bydlením se tahle možnost tak trochu uzavře. A k tomu nebudeš moct už přespávat mimo domov, aniž bys to příteli oznámila, že. Zkrátka tvoje single období tímhle definitivně končí.

Možná se k sobě nebudete hodit. Společné bydlení může ukázat realitu, v které se k sobě vůbec nebudete hodit a nebudete spolu moct být. Někdy se to zkrátka nepovede sladit.

Přibereš. Výzkumu ukazují, že ženy, které se přistěhují do společné domácnosti, mají tendence přibírat na váze. Ledničku už nebudeš moct mít prázdnou.

Chlap muž kyselý obličej

ODHALENO: 5 fatálních chyb, které odradí každého chlapa. Co při seznamování fakt neříkat?

Článek je zařazen v: hádky , vztahy , bydlení s partnerem , Sex