Virály

4. září 2019 12:58

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Na tyhle věci se připravte, když začnete bydlet s přítelem. Kdy do toho nejít?

Když už spolu nějakou dobu chodíte, vždycky je risk jít do společného bydlení. Lehce se to totiž může zvrtnout.

Hádky. To první, co se může stát, je to, že budete mít ponorkovou nemoc, což v překladu znamená, že se budete častěji hádat. Není to ale na škodu. Lepší je pročistit vzduch, než na sebe naštvaně koukat.

Můžou tě štvát maličkosti. Jako třeba to, že ty jsi pořádná a on ne. Nebo naopak. To, co bylo dřív oukej, ti poleze na nervy.

Sladké zlozvyky. Prdění, chrápání, smradlavé nohy. I ten nejlepší princ má nějaké nepříjemné zlozvyky. A některé mohou fakt znepříjemnit život. Navíc se dozví o těch tvých.

Přijdeš tak trochu o svobodu. Musíš se s tím smířit a musí ti to za to stát. Jinak by vztah moc neměl cenu. Všechno, co jsi dřív dělala sama, se teď stává věcí dvou lidí. O všem budeš muset s druhým diskutovat a hledat kompromis.

Tvůj program se možná dost zmenší. Ať už proto, že nemáš potřebu vymýšlet furt něco nového, co můžete dělat. Nebo proto, že budete líní.

Taky nebudeš už tak nezávislá jako předtím. Zatímco dřív jsi z toho vztahu ještě mohla vycouvat a rozhodnout se pro jinou variantu, společným bydlením se tahle možnost tak trochu uzavře. A k tomu nebudeš moct už přespávat mimo domov, aniž bys to příteli oznámila, že. Zkrátka tvoje single období tímhle definitivně končí.

Možná se k sobě nebudete hodit. Společné bydlení může ukázat realitu, v které se k sobě vůbec nebudete hodit a nebudete spolu moct být. Někdy se to zkrátka nepovede sladit.

Přibereš. Výzkumu ukazují, že ženy, které se přistěhují do společné domácnosti, mají tendence přibírat na váze. Ledničku už nebudeš moct mít prázdnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také